Vyhyba sa mi

Príspevok v téme: Vyhyba sa mi
Veronicqua

Ahojte,
chcela by som sa podelit o svoj problem. Uz davnejsie sme si na nete pisali s jednym chalanom od nas z prace. Je z ineho oddelenia ako ja, takze sa stretavame sporadicky, skor na nejakej akcii alebo nahodne na chodbe. Z toho pisania akosi on usudil, ze mam o neho zaujem a napisal mi, ze z jeho strany nieje o mna zaujem nakolko sa cerstvo rozisiel s babou a nechce sa viazat. Po case sme sa zacali stretavat v jedalni, tak som mu zacala zdravit.. nejako to ustal, po case zacal asi schvalne chodit na obed o pol hod neskor. Podotykam dnes je to uz vyse roka co sa s tou babou rozisiel, takze uz by to mohol mat rozdychane. Minule som sa mu len tak prihovorila, ze ako sa ma (rychlo mi odpovedal) a od vtedy som ho nevidela. Ja som ho nechcela z tej jedalne vystvat ani nic podobne.. teraz mam vycitky svedomia a po druhe velmi sa mi paci. Co v takejto situacii robit? Je nejaka sanca aby sme sa dali dokopy? Ja ho nechcem nahanat ako Jerry Toma, len chcem, aby bol castejsie so mnou, ved inak sa nespozname :(
Chlapi, ako ma zena o Vas bojovat ked prejavim zaujem a chlap zdrhne? Myslim si, ze niesom skareda, staram sa o seba aj vizorovo (sportujem, malujem sa atd...) aj inteligencne - vzdelavam sa...

Filip TT

Ono to tiež môže byť tak, že nechce byť s tebou videný, lebo má záujem o niekoho iného. V každom prípade tie prejavy sú jasné, venuj svoj úsmev a pohľad niekomu inému :)

Veronicqua

Ďakujem za reakcie. Len nechápem, ako môže byť niekomu nepríjemné, že ho žena pozdraví? Mne napr. nikdy neprekáža, že ma pozdraví muž - aj keď nieje môj typ. Veď pozdravím a idem ďalej.

In blossom

No dievca, cudujem sa ti. Co mas z toho? Nikdy by som nechcela chlapa, ktoreho by som si musela "ulovit". Ved chlap ma lovit teba a nie opacne. To musi byt pre chlapa neprijemne, ked baba po nom okato ide a on ju nechce. Proste asi nie si jeho typ. Urcite su chlapi, ktorym sa pacis, ale tento to zrovna nie je. To ze sa rozisiel pred rokom s tym nema nic spolocne. Pretoze urcite su nejake baby v jeho okoli, s ktorymi sa stretava a mozno aj nieco viac. Ale ty nie si jeho typ/sympatia, tak proste nechce. A vyhyba sa ti asi preto, aby ta nemusel nejak odmietnut, lebo to by ti nebolo prijemne, zvlast ked sa stale stretavate vo firme.

Kasli na to, chlapov co sa ti budu pacit este bude a vyber si takeho, ktoremu sa budes pacit aj ty a nechaj ho nech ta zbali, nie opacne. Mne to pride take asexualne ked si ma baba zbalit chlapa, to co je za chlapa, nemastny-neslany, ked sa nevie rozhybat sam. Ale keby chcel, tak by sa rozhybal, cize to je otazka skor toho, ze nechce. A nechce byt ani "zly" aby ta musel napriamo odmietnut, tak sa ti len vyhyba.

slobodnemaciatko

Dotierave, rozmaznane a sebecke. Ona nieco chce a nezaujima ju, ze ten druhy nie, alebo niekoho ma.
On je naopak uzasny chlap, ktory sa pevne drzi, vie co chce, resp.co nechce a za tym si stoji. Viac takych chlapov.
Do prace sa chodi pracovat.

Maysha

Neprenasleduj ho, však sa ti vyhýba ako čert krížu.. Však ti napísal ze nemá záujem. Ak by ta chcel spoznať, tak pred tebou neuteka. Ja nechápem tie dnešné baby aké vedia byť dotierave...