Priateľ....

Príspevok v téme: Priateľ....
MIRKAmirga

Ahojte, chcem sa poradiť s dosť vážnou vecou. Mám dlhé roky priateľa, skvelý človek ochotný pomôcť, dať, rozdá aj posledné. Skvelá povaha, nikdy nepovie nikomu nie. Pomáha všetkým naokolo ako sa len dá, aj na ukor seba. Lenže, dozvedela som sa náhodou, nečakane, nechcene.... Má dlhy..... Vychádza to cca reálne, vážne 1.000.000.-Eur pre mňa babu ktorá zarobí cca 1.000 e mesačne je to obrovské číslo, ktoré on nadobudol za pár rokov podnikania.... Úprimne neviem či s nim ostať a veriť že sa mu zadari, alebo ísť ďalej. Som vo veku že by dom pristála už aj dieťa, lenže za týchto podmienok to nepripadá do úvahy. Skrýval to niekoľko rokov, nič som si nevšimla. Nikto ho neuhana, nikto nerobí nátlak, úprimne neviem ani ako to rieši. Pravdu mi čo sa týka tohto nepovie.... Neviem čo ďalej.....

Cariboo

Nejaky blud, aby tolko dlzil a nic sa nedialo. Je nezodpovedny, nevie hospodarit s peniazmi, zavadzal ta a ked vysla pravda na povrch, odmieta ju riesit. keby vas dvoch videl ako par, riesil by to aj s tebou, myslim, ze sam ti dal svojim spravanim najavo ako to s nim bude do buducna vyzerat. nestracaj cas ak nechces cely zivot zazivat podobne veci.