Muz a kamaráti

Príspevok v téme: Muz a kamaráti
nada5

Ahojte . Ako by ste riešili otravných kamarátov...každý deň môj chodí večer von.. máme deti no ako vidím už mu moc na našom vzťahu nezáleží. Robíme si plány a stačí keď zavolá kamarát a už aj ide za ním ..sice nie hneď ale ide . Všetko by bolo ok keby z muza niečo mám . príde mi domov večer v naladicke a ja môžem robiť veceru... viem že môžem ísť aj ja veď ale..toto není rodinný zivot. Mám pocit že som na poslednom mieste .a mám pocit že je tam jedna osoba ktorá to dosť ovplyvnila.. žena

nada5

Ďakujem vám za rady no ja som asi moc dobra ..tak to zneužíva proste. Ani radsej nedal vedieť včera že ide von aby náhodou som mu nezakázal..tak ako ja už neviem ako naňho

Oto96

Ale ved ho nechaj nech si trochu vydychne ;) Akurat sa s nim dohodni, ze ked chodi on tak raz tyzden postrazi deti aby si mohla ist aj ty

Cariboo

Simonella, nie kazdy ma take stastie, aby niekoho takeho uzasneho aj stretol ,ale s tou poslednou vetou suhlasim.

Simonella

Cariboo, v práci :) je to síce Čech (bol na Slovensku na konferencii) ale myslím, že podobní starostliví chlapi sa nájdu aj tu :) treba mať asi na to šťastie a vedieť si aj povedať nie vo vzťahu ktorý vás nenaplňa a nenechať zo seba robiť handru. Ked si zacnete vazit samu seba, vtedy pride aj ten pravy, ktory si vas bude vazit rovnako.. netreba si k sebe nechať dovolovat :) radsej byt sama ako s tupcom ktory mi len ublizuje.

Cariboo

Nada5, vas muz nema po praci ziadne povinnosti? dajte mu deti na starost a nebude behat nikam

Simonella, prezdrav aj nam ostanym, kde sa taki starostlivi muzi daju najst :)

Simonella

ako by som riesila otravnych kamaratov?? dala by som mu jednoduche na vyber - bud oni alebo rodina. Nech si vyjde s nimi raz za cas, ale nie stale tak aby to bolo na ukor vas. Takeho som mala byvaleho, bola som na poslednom mieste, len kamarati, futbal, krčma, neviem čo.. Nastastie po 4 rokoch v takomto otrasnom vztahu kde som bola asi najposlednejsia, som si nasla uzasneho chlapa, pri ktorom som na prvom mieste v kazdej situacii. Ak sa chce stretnut s kamaratmi, stale vola aj mna, niekedy ho az musim poslat nech ide sam :) aj to sa potom ponahla domov. Takeho by si si mala najst. Nenechaj sa v tom, ze si na neviem akom mieste v jeho zivote. Ty a vase deti by mali byt na prvom! a ak to on nechape, tak dovi dopo. Zasluzis si viac. Ak nic nespravis, bude to takto stale.. drzim prsty!