Moze byt gay?

Príspevok v téme: Moze byt gay?
Divanazor

ahojte, zamyslam sa nad takou vecou.. bola som na rande s muzom, zo zaciatku sa javilo vsetko fajn, kecali sme, vcelku dobre sme sa bavili, no zrazu z nicoho nic vytiahol temu o gayoch a ked o tom rozpraval, tak az mal ,,iskricky v ociach,, z toho.. az mi to bolo cudne. boli sme spolu cca pol dna a z toho to spomenul tak 3krat. rozpraval o jednom chlapovi, ktory je gay, ze vzdy po nom tak pozera ten chlap, a uz si celkom presne nepamatam co vsetko to hovoril, pretoze som celkom nerozumela, preco take temy otvara na stretnuti. ale bolo to naozaj take zvlastne, zostala som mierne zaskocena a ked isiel v restauracii k pultu a pozerala som sa nanho zozadu, tak mi prislo ze ma take zzsenstile pohyby. neviem, ci mi to prislo take uz kvoli tomu, ze nacal tu temu alebo nieco mozno naozaj nebude v poriadku.. z minulej skusenosti, z predchadzajuceho vztahu som mala take nemile prekvapko, ze chlapovi sa pacili aj páni.
mate prosim niekto s tymto skusenost?

ovomaltine

ano, moze
a odpovedala by som ti rovnako ako Ella :)
aj mne sa uz podobne stalo. tvoje tusenie je urcite spravne.

Ella-6

Ahojky, no ja mam taky pocit ze asi moze :D s velkou pravdepodobnosťou, a mozno isiel s tebou so ženou na rande preto ze sa chcel uistit alebo zistit ze ako je na tom so zenami a s randenim. Alebo je bisexual... Ktovie nooo..