Muži predomnou utekajú

Príspevok v téme: Muži predomnou utekajú
EVKAevka

Dobrý večer,
chcela by som sa Vás spýtať na názor. Mám už niečo po tridsiatke, partnera nemám ani dieťa. Zverila som sa jednému kamarátovi, že by som veľmi rada mala dieťa / vzťah (pričom som od neho nič nechcela, nakoľko viem, že je ženatý) a on to porozprával svojim slobodným kamarátom a títo sa mi začali cielene vyhýbať. Doteraz sme nemali žiaden problém. Akoby sa ma báli alebo neviem čo. Horko ťažko mi pozdravia a pokiaľ prejavím záujem o nejaký ďalší rozhovor, tak ma asertívne odbijú s výhovorkou, že sa niekam ponáhľajú. Pritom sa ich iba pýtam normálne otázky ako napr. ako sa im darí atď. Chlapi, prečo sa bojíte single žien po 30ke? Funguje to bežne takýmto spôsobom alebo iba ja som narazila na takýchto mužov? Veď aj keby viete že chcem vzťah, to muž po 30ke vzťah /deti nechce?

Varus

Ak môžem, tak sa pripojím a skúsim napísať môj názor, aj keď som ešte mladé ucho. Píšeš, že si povedala svojmu kamarátovi, že by si chcela vzťah aj dieťa a on to povedal svojim kamarátom, ktorí sa ti začali vyhýbať.

Nebude to tým, že oni nechcú dieťa a možno ani vzťah. Možno sú to typy, ktorí si radi so ženou užijú, ale nepotrebujú ísť do vzťahu. Možno hľadajú len kamarátky s výhodami. Možno sa mýlim a je to úplne inak.