dusenie sa v spanku

Príspevok v téme: dusenie sa v spanku
Marcel12

Zdravim,

mam taky problem. Stava sa mi to len ked idem spat a zaspavam. Stalo sa mi to asi 3x alebo mozno viac. Ked zaspavam tak sa prebudim, az ma trhne na to ze sa mi neda nadychnut, no ked sa preberiem tak sa mi opat da. Je to dost zvlastne. Normalne by som siel k lekarovi lenze zijem v zahranici a v momentalnej situacii sa k lekarovi tazko dostat. Tak pisem sem ci niekto nahodou nezazil nieco podobne alebo ci by niekto vedel poradit. Vdaka

Marcel

ondrej5555

Mam tie iste problemy v poslednom case. Zhruba pol hodinu po zaspati sa zobudim ze sa neviem nadychnut az kym sa nepreberiem a potom sa ukludnim. Mam ine problemy snazim sa zistit preco mam tazke nohy preco mam svalovu slabost a trasu sa mi svaly na litkach a na vysledky od imunologa ci mi nechybaju nejake vitaminy musim cakat este tyzden. Po mr mozgu mi neurolog povedal ze nemam vaznu chorobu ale ja mam stres z toho ze mam take divne stavy. Prestal som kvoli tomu aj sportivat lebo jednoducho nevladzem. Po uzivani magnezia tie nocne vystrely nemam kazdy den ale este som sa toho nezbavil. Takze usudzujem ze mi chyba asi horcik alebo nejaky vitamin vdaka comu mam tie panicke stavy.

Omen

Marcel,
NEdusíš sa v spánku, NEmáš spánkovú paralýzu a NEmáš ani spánkové apnoe!
"Pocit dusenia" si zažil párkrát LEN pri zaspávaní. Lekára nepotrebuješ, stáva sa to viacerým. Deje sa to po konzumácii alkoholu, kofeínu, veľkej fyzickej námahe. Spúšťačom je aj stres, strach, úzkosť...

Ella-6

Ahoj Marcel tesi ma ja som Marcela pravdepodobne podla tvojho popisu usudzujem ze skor ide o paralyzu spankovu. Nestava sa ti to skor ked lezis na chrbte? Ja som to zazila uz vela x. Ale ja sa v tedy neviem nadychnut ani pohnut a potom sa tak strhnem a prejde to.. Alebo spankove apnoe tusim sa to vola. Moja spoluziacka to mala ale ona mala aj 140 nieco kg. A stale stikutala v noci sem tam prestávala dýchať tak sla do nemocnice s tým na motirovanie a pocas noci ju mali napojenu na pristroje. Ale dalej neviem co zistili.