jazvy po sebapožkodzovaní

Príspevok v téme: jazvy po sebapožkodzovaní
akdyl

Ahojte, pred cca rokom a pol som mala silné depresie, ktoré som riešila aj sebapoškodzovaním. Psychické problémy sú už našťastie preč, ale čo ma trápi sú jazvy na ruke. Neustále ich musím schovávať, čo teraz v lete nieje jednouché. Ľudia sa ma na to stále pýtajú, určite ma za to aj odsúdia a mne to je veľmi nepríjemné. Čo prosím vás na toto pomáha? Niesu to nejak hlboké rany, v podstate to ani nevyzerá ako jazvy ale nejaké pigmentové "fľaky". Skúšala som bioil,momentálne používam gél od aloevery ale nič nepomohlo zosvetleniu a stále ich poriadne vidno.

hamula

Tak jazvy časom blednú a potom keď sa koža napríklad opáli tak to bude menej vidno. Skús možno nejaké kozmetické zákroky si pozrieť, ktoré by mali pomôcť aby jazvy neboli také výrazné

hartak

Pozor, tento príspevok je od používateľa, ktorý často do diskusie vkladá obchodné ponuky.

akdyl,..maš tam velni tažke energie tvojej matky,brutalne,,.je to hrôza,hladaj pomoc,lebo to nezvladneš...

akdyl

Prikladám obrázok pre predstavu. Na foto to nieje až tak výrazné, ale v realite to je naozaj prvá vec, ktorú si ľudia na mne všimnú.