ako sa zmenit

Príspevok v téme: ako sa zmenit
zdrvena

dobry vecer. prisla som si vyliat srdiecko, mam hlavu v smutku zo seba, zo svojho spravania k opacnemu pohlaviu. ak tu bude niekto, kto ma podobny problem, pripadne by vedel poradit ako zmenit spravanie a zmyslanie co sa vztahov tyka, budem velmi vdacna za kazdy nazor, radu. Zatial zakazdym, ak sa mi niekto pacil, nevedela som to dat najavo. Vzdy sa bojim, ze sa znova sklamem. tak sa po urcitej dobe zacnem hrat na nedostupnu a myslim si, ze ten chlapec ak ma naozaj zaujem, tak ho to neodradi. bohuzial zatial sa deje presny opak. na druhej strane to aj chapem. ale ked neviem zo zaciatku prejavit az tak zaujem. myslim, ze mila som, aj sa rozpravam, len tam chyba asi nieco, co by toho chlapca presvedcilo. casto sa pytam, ci to moze byt aj tym, ze sama citim, ze to nie je este ten pravy a preto mam ten blok v sebe, aj si sama popredu vyhodnotim, ze podla vsetkeho by nam to neklapalo, no napriek tomu mam v sebe nejaku tuzbu byt s tym chlapcom. takto pred rokom som sa spoznala s jednym chlapcom, s ktorym sme sa videli len par krat,aj sa viac zblizili, no odvtedy sme sa nevideli.
ako sa mam so sebou vysporiadat a nerobit take chyby, aby som sa zalubila do niekoho, koho vobec nepoznam.
Budem rada za kazdu radu. Dakujem

zdrvena

Varus - keby to len bolo take lahke, dat najavo zaujem a nepopalit sa, ked v hlave blikaju vystrazne kontrolky ze co ked to nebude zase ten pravy a zase nam zostanu len oci pre plac. vonkoncom tie zostali tak ci tak.je to vsetko velmi komplikovane. dalsi problem, ked som zacala prezrat jeho byvale priatelky, ktore boli uplne ine typy ak ja. to sa mi znova naskytala otazka preco by chcel teraz uplne odlisny typ na aky je zvyknuty, ktory sa mu paci. bude to len chvilkova zalezitost a po urcitej dobe ho to bude aj tak tahat k podobnemu typu ako mal. hovori sa, ze muz si vybera zenu casto aj podla jeho matky. podobny typ. tie ex-priatelky tak vyzerali, ja som uplne iny typ.
ale mozno to takto preto citim, ze som z jeho strany necitila az taky zaujem, ze by bol do mna zalubeny. preto su taketo moje reakcie.

Varus

Nadarmo sa nehovorí, že so ženami je to ťažké. Chalan, ktorý má záujem o dievča a správa sa ako ty, tak často on ostane s hlavou v smútku, pretože sa to dievča hrá na nedostupnú. Po nejakom čase už zrazu až taká nedostupná nie je a chalan má v hlave galimatiáš. Proste vy baby neviete dať asi najavo hneď na priamo, že sa vám nejaký chalan páči.