Nutkanie na močenie pár dni po menšruácií

Príspevok v téme: Nutkanie na močenie pár dni po menšruácií
simka111

Dobrý deň, chcem sa poradiť ohľadne problému, ktorý ma trápi už asi tretí mesiac, nie vkuse samozrejme(to by som už bola dávno na vyšetrení). Ide o to, že pár dni po tom ako mi skončí menzes mám nutkanie na močenie, necítim plný mechúr, ale mám pocit, že tých pár kvapiek je už úplne dole a že stačí sadnúť na wc a pôjde to(neviem, či to niekto pochopí, nedokážem to lepšie opísať). Bolesť mam pri močení, len kus, ale neviem odhadnúť či ide o vaječníky, alebo močové cesty, kedže bolesť je podobná ako pri ovuláciíí... cítim trocha tlak v oblasti krížov, a také mravenčanie, alebo zimomriavky v nohách, ale to vždy len ráno.Trocha ma aj nadúva a mám výtok slabučký,,,, Celkovo sa cítím zle, som unavená, mam pocit, že zaspím na nohách, Trvá to asi 3 dni a potom je vše ok....
Má niekto podobnú skúsenoť ?????? Musím ísť k lekároví, to mi je jasne, ale chcela som to tu napísať, možno sa nájde niekto s podobným problémom.
Vdaka.

vrvra

ahoj
treba ísť normálne na urológiu aby ti zobrali krv a zistili či nemáš v obličkách nejaký zápal napríklad