Ekonomická univerzita v Bratislave

Príspevok v téme: Ekonomická univerzita v Bratislave
ondrej444

Ahojte všetci! Prosím vás, aby ste napísali vaše skúsenosti, názory, atď. na Ekonomickú univerzitu v Bratislave /Národohospodárska fakulta/. Je to škola aj pre odporcou učenia a flákačov? Aké sú nároky na študentov? Dá sa vyštudovať aj bez kvanta učenia sa? Viem, že niečo pre štúdium spraviť musím. :DDD
Úprimne, ide mi iba o titul, nikdy som nebol študijný typ človeka, vždy som sa rád flákal, na prvom mieste bola zábava, potom brigáda, práca, škola na poslednom. Nerád som sa učil alebo trávil čas nad knihami. Prakticky celú strednú som prešiel bez nekonečného učenia. Nejaká príprava doma tam bola, ale bolo to tak v priemere 1 hodinu týždenne. Prestávky mi na učenie a prípravu ťahákov stačili.
Ďakujem všetkým za názory, skúsenosti.
PS: na VŠ idem len kvôli práci, ktorú nie je možné robiť bez vysokoškolského vzdelania, inak by som tam nešiel, takže názory typu “Nemal si ísť na výšku” a pod. si nechajte pre seba.

ondrej444

Ďakujem.
O tom, že má táto univerzita povesť električková som už počul. :D Len nepoznám nikoho, kto tam chodil.

nyana

Poteším ťa, táto univerzita má povesť električkovej - ľahkej, kde doštuduje aj cvičená opica. Ja osobne som tam neštudovala, len vravím všeobecne známy názor...navyše poznám totálne hlúpich ľudí čo šli na ZŠ s 3-4kami a na EUBE excelujú čiže určite tam choď