Neviem ako mam povedať mame že mám už 2. Deň krámy

ahjajjaj

mne to dcéra bez okolkov povedala, dala som jej vložky, ukázala som, ktoré sú aké a poučila ju, ako si má vyprať nohavičky. Keďže ich nemá celkom pravidelné, dovolenku sa podľa toho plánovať veľmi nedá, skôr ten program na dovolenku. Napr. kúpať sa ideme iba na 2 hodiny, ale skôr si pozrieme nejaké zaujímavosti a tak, aby tam nablízku bola toaleta.

akinom007

Autorka prispevku, uplne ta chapem a zaroven si spominam ze som mala tiez s tym problem, mala som 12r....vedela som vopred co su kramy...samozrejme...dostala som doobeda a do dalsieho dna do rana som nevedela ako to mame povedat strasne som sa hambila aj ked sme mali s mamou dobry vztah. Mala som len dve vlozky..na dalsie rano ked som znova potrebovala vlozku a bolo to uz silnejsie...musela som povedat absolutne som nevedla ako v tom case mi este mama vyberala oblecko a rano mi vybrala biele gate :D sodoma gomora:D Rano som sa rozplakala lebo uz som nevedela ako ...a mama zacala davat otazku na druhy pokus sa trafila:D " dostala si menzes?"

petulienka12

Však jej to úplne normálne otvorene povedz. Čo je na tom, že si dostala? Veď je to normálna vec a mama bude len rada, že o tom vie.