Slabost

ahjajjaj

a chrbticu Ti neurológ nevyšetril? RTG, alebo CT chrbtice, alebo MR vyšetrenie. Môže to byť aj prepojenie psychiky a chrbtice. Takže akupunktúra nie je v tomto prípade hlúposť. Mala som problémy s chrbticou a pomohla mi. Jednoducho jednu procedúru vydržíš, a ak Ti to pomôže - a pokiaľ je to chrbtica - na pár hodín by to pomôcť malo, potom pokračuješ, a keď nie, tak prestaneš na procedúry chodiť. Samozrejme si vopred zaplatíš iba jednu. Tiež odporúčam, aby si si našiel na youtube cvičenia proti bolesti, a tam hrudná a drieková chrbtica a trochu cvičil. Jemné cvičenie pomáha aj psychike.
Pozri ešte toto:
www.youtube.com-
keďže to je projekt podporovaný Ministerstvom zdravotníctva ČR, nejde o reklamu

hartak

Pozor, tento príspevok je od používateľa, ktorý často do diskusie vkladá obchodné ponuky.

noname352,maš tam energiu svojho otca,zastavit ju,zablokovat,odstranit,a bude sa ti ulavovat,..ak sa rozhodneš,pomožem ti....

noname352

Okrem toho pocitujem vo svaloch take jak skrvkanie keby..hlavne na nohach nad kolenom a pocit ze si necitim vobec nohy ked lezim..a ked stojim tak sa mi podlamuji uplne slabe su..chrbat mam krivy uz dlho

noname352

Ono mavam take samovolne nutkanie mykat pravym plecom akurat to som si tak vsimol..okrem toho vsetkeho mam uz dlho nafuknute brucho a tiez problemy s recou

mjanik

snejfy-ja som akupunkturista a stojím za tým čo tu napíšem.A vy ostatný ktorí akupunktúre neveríte.to len potvrdzuje to, že akupunktúre nerozumiete a preto nemáte o akupunktúre písať

snejty

noname - vsimaj si na sebe ci mas fascikulacie - zasklby a ci ich citis alebo necitis. Toto potom zdorazni neurologovi.

snejty

Ked lekar zisti, ze ide o problem krizov, obliciek alebo travenia (co osobne podla priznakov pochybujem), tak nech pokojne pouzije akupunkturu (ak tomu veri), ale netreba ludi zavadzat. Tu je potrebne lekarske vysetrenie, nakolko akupuktura neurologicke a pripadne psychicke problemy neriesi.