Strie po tehotenstve odstranenie laserom

Príspevok v téme: Strie po tehotenstve odstranenie laserom
Ella-6

Ahojte, viem ze sa tu denne riesia ovela viac zavazne temy.. Nebojte ja riešim aj také mam vela problemov horsich o dost ako tento.... V 9 M tehitenstva sa mi spravili strie na bruchu. Pred tehotenstvom som cvicila mala ploche brucho proste zalezalo mi na tom ako som vyzerala... Teraz som mamou a vsetka moja pozornost smeruje mojej dcere to je jasne to je moj najvecsi poklad na svete. Ale tie strie sa mi nelubia mam 24 rokov a je mi luto ze sa mi tak potrhalo brusko ale som nesmierne stastna ze mam zdrave dieťa. No predsa ako darcek k narodkam mi priateľ navrhol ze mi zaplatí ak chcem odstránenie laserom. Jemu tie strie nevadia nerobim to. Kvoli nemu ale kvoli sebe je mi to neprijemne aj ked ma chyti za brucho ja viem ze sa nemma za co hanbit ze moje brusko bolo prvým domovom pre moju dcérku ale tak chxela by som aby boli vidiet menej viem ze sa ich n3zbavim uplne... A moja otazka teda bola nejaka zienka na odstraneni strii laserom?? Bolelo to? To ma najviac zaujima a ci boli vidiet vysledky po sedeniach :) dakujem :)