Kúpanie a mykóza

Príspevok v téme: Kúpanie a mykóza
NikA-28

Ahojte, chcem sa opýtať, čo používate ako prevenciu, ak sa idete niekam kúpať? Začala som cvičiť a občas proste potrebujem ísť si zaplávať na plaváreň, ako súčasť oddychu po tréningu. Bojím sa ale, že sa mi potom hneď vráti mykóza, preto by som rada vedela, čo vám najviac pomohlo? Najlepšie by boli nejaké vaginálne probiotiká, čo by som si mohla potom dať hneď po kúpaní. Pozerala som viaceré značky, ale našla som dosť málo recenzií a články, ktoré môžu byť kľudne aj platené, neberiem ako recenziu/ skúsenosť. :) Mám doma probiotické tampóny, ktoré sú super, ale dajú sa používať len počas menštruácie. Ďakujem za rady. :)

akinom007

a plavky v kuse prezliekam za suche ihned ako vyjdem z bazena to iste robim pri mori, preto si kupujem 2x spodnu cast ku kazdemu modelu plaviek

akinom007

Ja to robim tak, ze den predtym ako viem ze sa pojdem kupat pouzijem MULTIGYNACTIGEL do posvy a tatiez v den po kupani, zaroven pouzivam kupacie tampony Senta ktore si zavediem pred kupanim.
Pripadne Multigyn zamenim za Idelyn, alebo Gynellacaps podla toho co mam doma ale vzdy mam jendo alebo druhe alebo tretie :D