Ako byť lepším clovekom

Príspevok v téme: Ako byť lepším clovekom
Kuka

Ako sa stať lepším človekom? Všetko mi vadí, ľuďom ktorí mi ublížili nedokážem odpustiť, po niektorým som odpustila ale stratila som brata lebo sa s nimi rozprávam a on ich nemusí.... Na každom len zle nachádzam,,, je mi samej zle zo seba... Mam rodinu a deti a nemám potešenie zo života, furt sa vraciam do minulosti co bolo a hneď pri nejakej hádke s niekym hneď vyčíta co bolo, a pritom je to už minulosť

Ella-6

Ahoj, tak toto presne riesim aj ja, ja som zevraj velka negativistka aj ked si to neuvedomujem. Ale je pravda ze sa vsetkeho bojim vsetko moc prezivam tiez mam priatela a mame dcerku 8 mesacnu, priateľ mi nadava ze som proste hnusna negativistka a vsade vidim len to zle a vzdy vidim len katastrofy ktore sa mozu stať ale nemusia vobec a to mi bráni zit zivot volne... Stale som v strachu a stale zijem v minulosti tiez pri kazdej hadke vylozim na stol veci z pred 10 rokov eate ked sme ani spolu s priateľom neboli a zili sme si kazdy svoj zivot.... Ale uz si uvedomujem ze ozaj uz prehanam niekedy a chcem to zmenit len tiež neviem ako.. Chcem byt lepsou priatelkou byt dobrym clovekom.. Tiez mi je zo seba samej smutno vela x. Ze aka som... Neni si sama neboj.