Exorcista

alanitka

ak je to fakt vazne tak normalne sa treba ist informovat do kostola. ono totizto na exorcistu nema len tak niekto v telefone cislo vies

Zuzana209

ahoj, základný exorcizmus môže vykonať aj skúsený kňaz, napr. pri spovedi, kedy dotyčný vyzná a oľutuje svoje chyby/hriechy....viem, že existujú touto službou poverení aj laici...takto pôsobí aj nejaký manželský pár v Trnave...to by si si musela prezistiť, kontakt žiaľ nemám.

V každom prípade - na to aby sa "problém" s pôsobením zlého ducha natrvalo vyriešil, bude nutné aby dotyčná osoba začala aktívne žiť podľa Božích pravidiel - t.j. žiť v posväcovaní sa. (dôsledný život podľa Desatora, úcta a láska k Bohu a ľudom, tak ako to je uvedené v Biblii)
Bude potrebné postupne odstrániť všetky zlozvyky, ktoré "otvorili " dvere duchovnému útlaku. Počítaj s tým, že toto vám určite potvrdí aj akýkoľvek skúsený duchovný - žiadne skratky, resp. rýchle jednorázové riešenia neexistujú .
Teda ak by došlo aj k vyhnaniu zlého a dotyčná osoba žije naďalej ako predtým - napr. klame, žije v nemanželskom zväzku, ohovára, praktizuje okultizmus...- Zlý sa vráti znova!! Pán Ježiš v Biblii vyslovene upozorňuje, že stav takéhoto človeka môže byť ešte horší ako predtým. Oslobodený človek musí žiť aktívne s Bohom, pod Jeho stálou ochranou, musí sa strániť zla v akejkoľvek podobe...

hartak

Pozor, tento príspevok je od používateľa, ktorý často do diskusie vkladá obchodné ponuky.

pozdravujem nikkky,nie som exorcista,ale pomaham a pomohol som vela ludom v kontakte,stretnuti,ale aj na dialku, na dialku som očistoval pozemky,byty,domy,niektore priestory podnikania,pôsobenia...nie som veštec ani mag.nezaoberam sa takymi to praktikami,..stači mi v skratke opisat čo sa deje,dat suhlas,uprimny a ja ti pomôžem...precitujem tam riadnu tažobu...je to len na tebe,želam vam všetkym pokojne dni a noci... ...a odmena? ak pocitite ulavu,sama sa rozhodneš,..trapi ma ak sa dobry ludia trapia a trpia...

snejty

Najskor musis ist za knazom vo farnosti. On urobi prvu selekciu ci tvoj pripad vobec k exorcistovi spada alebo nie. Dalej nasleduju lekarske vysetrenia a az potom sa dostavas k exorcistovi. Neviem ci si mozes vyberat medzi dobrym a lepsim. Na diecezu bude zrejme len jeden.
Odporucam tieto clanky - rozhovor s I.Degrom
blog.zachej.sk