kvasnice a kvasinky???

Príspevok v téme: kvasnice a kvasinky???
Peggie26

Prosím o radu s touto alergiou... :( po dllllhom čase čo som sa učila žiť so svojími zdravotnými problémami sa potrebujem poradiť..bol mi robený test na kvasnice na alergiu ale nič mi to neukázalo ... držala som nizkohistaminovu dietu pri ktorej mi bolo dobre ale moc som chudla keďže športujem tak som začala jesť normálne ale prestala piť alkohol a s ničím to nepreháňala. Po dlhej dobe ale mi zasa začalo pri určitých potravinach upchavať nos, sčervena mi podnebie stiahne mi krk, niekedy sa mi ťažko dýcha, slabosť.... kvasená kapusta, horčica, sladkosti... vie mi niekto poradiť čo to môže byť? keď nie kvasnice existuje ešte niečo ?

Peggie26

čo je na tom vtip histaminovu mi vylučili a aj alergiu na kvasnice tak sa pýtam na radu čo to ešte môže byť ... či existuje ešte nejaká alergia alebo niečo čo nespadá pod tieto dve veci

Syringa

počkať...ty sa pýtaš, že teda máš pravdepodobne histamínovú intoleranciu. keď si upravila stravu a držala nizkohistaminovú diétu, bolo ti lepšie

potom si opäť začala jesť potraviny bohaté na histamín,,horčica, sladkosti, kapusta..a stav sa ti zhoršil. a pýtaš sa kde je problém?

toto beriem ako vtip