Ako sa ma spravat chlap na zaciatku vztahu?

Príspevok v téme: Ako sa ma spravat chlap na zaciatku vztahu?
dalina

Nedokazem mat dlhy vztah, vzdy sa skoncia do 4 mesiacov, lebo muz sa ku mne sprava podla mna zle. Sklame ma, nedava to, co cakam. Preto mi povedzte, ja robim chyby, chcem od muza prilis vela, cakam na princa? Mam muza brat, aky je, takto vyzera vztah kazdej zeny, ktora ma partnera niekolko rokov?
Ignorovanie sviatkov, chodenie vonku bez drzania sa za ruky, po stretku obmedzena komunikacia ziadna sms na dobre rano ci na vecer sem-tam len sms na dobru noc, stretnutie bez usmevu ci pusy, ziadny kompliment, ze dnes vyzeram dobre, nedostatocna pozornost posledne minuty, co sme spolu, ked je dolezitejsi mobil, nevratenie penazi ci veci ani po opakovanej ziadosti, klamstvo, malo dotykov, objati, neochota ist von medzi ludi castejsie a tak dalej.
Len co si zacne s niekym, uz viem dopredu scenar - opakajuce sa problemy, smutok, sklamanie a opat koniec po par mesiacoch.
Prosim tak mi vysvetlite, som narocna? Ako to, ze tito muzi mali dlhe vztahy predo mnou aj po mne?
V mojom veku su kamaratky vydate, maju takmer dospele deti a ja cakam na muza, ktory mi ukaze, co je to vztah.

pepe542

A hlavne never, že stretneš toho pravého, pôjde to samé,..keby to bolo také jednoduché, nebolo by 50 percent rozvodov, toľko matiek samo živiteliek. a nešťastných detí. V živote treba vynaložiť enormné úsilie s veľmi neistým výsledkom.

pepe542

Nie si schopná akceptovať správanie chlapa. Chceš ho obrátiť na ženský obraz. Chlap sa správa vždy ako chlap...nie len na začiatku... musí sa chovať ako vodca svorky a hlava rodiny. Rozprávať sa zo ženou o všetkých veciach, ale o vážnych rozhoduje sám. Musí mať pár dôležitých vlastností...zmysel pre humor, otvorenosť, vysoká emočnú inteligenciu, vysoké morálne vedomie, tendencia k vysokému výkonu...byť stále lepší.
Nevadí totiž ak je žena vo vzťahu hlúpa, dôležité je aby muž mal charakter. Ak má muž charakter, aj deti budú charakterné. Zabudni na limonádový život a drž sa reality.

Trolli

Nemaj prehnané očakávania, nebuď zúfalá, že nemáš vzťah a hlavne neočakávaj, že ťa spraví chlap šťastnou. V prvom rade musíš byť ty šťastná, vyrovnaná žena a potom si pritiahneš do života chlapa, čo si ťa bude vážiť. Keď stretneš toho pravého, pôjde to samé, ver mi. :)

Simona393

To by vadilo každému, ak ta neberu ako parťáčku do posilovne
Akurat minule som čitala, či muž hovori slovo lubim ta - a polka žien že ano, aj ine veci ako si tu vymenovala, a druha že absolutne ten chlap sa nijak neprejavuje ani slovne ani dotykmi
Otazka - ako je možné, že mali iné vzťahy -lebo tie ženy trpeli mlčky pri nich, možno sa kamaratke sťažovali a dusili to v sebe, a obetovali svoje potreby, aby mohli s niekým byť
Niektore to nepotrebuju a nerady sa muckaju, stači im ked chlap pomože s niečim alebo chodia na tury, neviem kam, maju sex s tým sa uspokoja
No ale že si nespomenu tvoji frajeri na sviatky, zabudaju peniaze vracať, namiesto ahoj čumí do mobilu pripadne sa robi , že ťa nevidí to je nejaká divná vzorka neandrtálcov, čo ty vyhľadávaš..
Neberú ťa skôr ako kamarátku?

ZdravyUsudok

Na zaciatku ocakavas vela najma prve tyzdne su take ze sa dvaja zpoznavaju a drzia si odstup pokial nejde len o sex alebo pokial sa uz nepoznali z videnia skor.
Az casom sa zacne drzanie za ruku, pusa na rozlucku, atd. Ak ani po mesiaci od stretavania sa nenastane zmena tak nema zaujem, nepritahujes ho a je s tebou len aby niekoho mal. Napredovanie vztahu zalezi od intenzity stretavania sa teda ako casto sa stretavate ale aj od povahy cloveka, niekto sa hanbi, je zdrzanlivy, ma zabrany ..

Jezisko

Ten pravy ta bude na rukach nosit, aj keby si mu dala na prvom rande, alebo ukazala, ze si z neho paf. Hry sa hraju iba uboziaci a nevyspeli chlapci, taky ti je nanic. Ozajstny chlap, ked miluje, tak ta bude za ruku drzat od prveho rande az do posledneho vydychu. Kde chyba intimita, tam nie je lasky

ahjajjaj

ahoj, chlap sa má správať na začiatku vzťahu tak, ako očakávaš. Keď to od neho nedostávaš, prestal mať o Teba záujem. Zakaždým si porovnaj vzťah pred 1-2 týždňami a súčasne, a keď sa to vyvíja zle, stopni to. Dávaj si načas aj s intimitou. V Amerike je zvykom na treťom rande, ale u nás sú trochu iné mravy, preto sa s tým neponáhľaj. Možno si Ťa preto nedokážu vážiť, a možno ani prvotný záujem nebol tak silný. Navyše mužovi netreba dávať najavo, že si z neho paf, lebo si Tebou bude istý, a prestane o Teba bojovať, a niektorí chlapi majú radšej samotný boj a chvíľkové víťazstvo. Skôr sa snaž budovať vzťah na báze, že s ním veľa veľa komunikuješ.