Som na hlavu, alebo telo už umiera?

Príspevok v téme: Som na hlavu, alebo telo už umiera?
Alien29

Ahojte, tieto témy sú tu dosť často opakovane, preto budem rad ak prispeje niekto kto ma podobnú skúsenosť ako ja, alebo prežíva podobne. Moje ráno začína s tým ze umieram, len sa zobudím, a prvé načo myslím ci srdce je ok, cítim sa slabý, unavený, bez života. Mam zvláštne telesne príznak,my, ako bolesť medzi lopatkami, stuhnutie krku, závraty, bolesti hlavy, búšenie srdca, potenie. Celý deň sa striedajú tieto telesne príznaky, večer po príchode domov som suci padnúť do postele, bez tabletky každý večer od bolesti to však už dlhú dobu nejde, proste chrbát krk, hlava celé telo je po celom dni akoby choré. Únava enormna a predsa neschopnosť zaspať myšlienky sa utiekaju k strachu z ďalšieho dňa, nieje dňa kedy by som sa nesustredil na búšenie srdca, enormne stuhnúť chrbát, bolesti hlavy, takto to ide dookola už roky, niekedy sa cítim najlepšie len doma. Večer a cez deň som ostražitý nemôžem sa dostať do zápchy autom, lebo myšlienky sa utiekaju že čo ak sa mi niečo stane, je to proste strašný pocit. Máte niekto niečo podobné? Vaše skúsenosti, poprípade rady? Takto to ďalej nejde, nedokážem žiť, len prežívam v strachu. Neviem už čo s tým. Ďakujem Vám za každú radu.

ovomaltine

chapem, ze sa zle citis a ty v takomto stave aj soferujes? ja ked sa len trochu zle citim, nedokazem soferovat

hartak

Pozor, tento príspevok je od používateľa, ktorý často do diskusie vkladá obchodné ponuky.

alien 29,a psychologa,odporučam,nenavštevuj,ten pomaha hlavne sebe...

hartak

Pozor, tento príspevok je od používateľa, ktorý často do diskusie vkladá obchodné ponuky.

alien 29,maš na sebe silne,tažke energie deda a babky po otcovi,tieto je potrebne zastavit,zablokovat,odstranit,jedine to ti pomôže,hladaj niekoho kto tomu rozumie a dokaže ti pomôct...

mantika

ak mas po nejakej zdravotnej prehliadke a vsetko mas v poriadku, tak by som isto navstivila psychologa. mozno to ma podstatu zakorenenu v hlave cely ten strach