Potrebujem povzbudiť

Príspevok v téme: Potrebujem povzbudiť
Ella-6

Ahojte v rýchlosti moj príbeh: pred 7 mesiacmi som sa stala mamou, zial som musela rodit cisarsky spinal (umrtvena od pasa dolu) odvtedy mam velke problemy s bolestami hlavy, veľmi som slaba, zavrate, pohybové iluzie, na vracanie mi je, spala by som stale. Asi 3 mesiace som pocuvala od dr ze to je v poriadku zotavujem sa. Teraz to bude 8 mesiacov uz a mna toto vsetko dostava uz do bodu depresie. Trapim sa 8 mesiacov pomaly a ja mam byt najstastnejsia na svete ze mam zdravu dceru ale ja nemozem lebo kazdy den mi je zle nemozem sa jej 100percentne venovať. Nemôžem robit veci ako pred tym neviem zit proste uz ako pred tym ako zdravá mlada zena, pred par dnami som. Mala len 24. Od pondelku nastupujem na neurologiu ro nemocnice kde uz zo zúfalstva mi priateľ vybavil doktora z britanie ktory sa specializuje na tieto problemy. Pravdepobne mi zevraj ostal naruseny obal miechy cez ktori mi vyteka stále mozgoniesny mok a to spôsobuje tieto konplikacie. Tak v pondelok sa uvidi. Som z toho celého nestastna. Doktori cely cas zo mna robili citlivku a ze si vymyslam. Ale ja som vedela ze sa tajto citit nemam, moj zivot sa zmenil ja neviem fungovať a to ma stve najviac jasne ze uz z toho by vela ludi bolo na prášky ale ja sa stále drzim a nedala som si nic aj ked dokonca dr mi predpísala lexaurin. Ja viem ze som psych. Okej len som uz unavena z toho. Prepáčte moc som sa rozpísala ale ja nemam moc kamosiek ktore by mi rozumeli. Nemam sa o tom s kym pobavit. Podporu mam len od maminy a priateľa. Najvecsim stastim je moja pomaly 8 mesacna dcera a ja musím byt zdrava pre nu.

anitka30

tak to uz len treba vydrzat do zajtra a hadam uz teda konecne pridu na to co ti je. akoze verim, ze to musi byt strasne ale u nas tak funguje vela doktorov, ze sa tvaria, ze si clovek nieco vymysla, spravia nejake zakladne testy a ked sa nepotvrdia nejake najbeznejsie choroby tak si to uz clovek vymysla

Ella-6

Ja sa trápim veľmi nemozem normalne zit nic nemozem robiť uplne som slaba unavena nemam rovnováhu nic. To ma zoziera. Som rada ze mam zdravu dceru uzastnu maminu a skvelého priateľa aj jeho rodicia su super všetci sa mi tak snazia pomoct ale nikto osem mesiacov pomaly nevedel ze co mi je. Ja si myslím bud to je od srdca proste ja nevládzem s dychom a hned bolesti na hrudi mam. Alebo to bude ta diera po ihle. Ano vedia kde presne pichat ale mohli použiť hrubsiu ihlu ako mali a tam môže byt problém.. Ja neviem zajtra rano nastupujem do nemocnice som nestastna z toho ja nerobím nic ine len chodim po doktoroch. Ja chcem zit ako pred tym... Hej pises ze raz to musi skoncit ze sa to musi zlepšiť ja len dufam ze sa toho aj dozijem lebo vážne niekedy mi je tak ze si myslim ze to je uz koniec.... Nech uz nieco najdu aj ked samozrejme by bolo najlepšie keby nie ale uz nech a nech mi niekto pomoze. Ja uz neviem ani verit ze toto obdobie zvladnem... Som uz unavena z toho psychicky... Dakujem vam vsetkym som zvedava co sa te to tyzden zisti ukaze.... Vsetkym vam prajem pevne zdravie

hartak

Pozor, tento príspevok je od používateľa, ktorý často do diskusie vkladá obchodné ponuky.

ella-6,trapi ma ak sa ludia trapia a trpia,ty trpiš,trapiš sa,za tvojimi problemami su tažke energie tvojho deda po otcovi,je to zle,potrebuješ pomoc na inej urovni...

Parker

Máš zdravú dcéru, podporu od matky a priateľa. Myslím, že je to celom fajn. Je mnoho žien, ktoré majú problémy s deťmi, rodičia ich odvrhli, muži ich opustili. Pozri sa na to z tohto pohľadu. A to zdravie sa ti snáď čoskoro zlepší, môže to ešte nejaký čas trvať, ale večne to určite nebude.