Tichý človek

Príspevok v téme: Tichý človek
nyana

ahojte. Čo by ste si pomysleli o človeku, ktorý nemá žiadnych kamratov, je osamelý, tichý, nerozpráva, je všade sám, či už v triede sedí sám lebo k nemu nikto nechce ísť, na obede v jedálni, taktiež na VŠ si nenašiel nikoho, nemá ani len jedného kamaráta a má neskutočné probl3my zaradiť sa do kolektívu keďže ho hneď vyčlenia v prvý deň čo ho vidia. Čo by ste si o takom človeku pomysleli?

ahjajjaj

Ja by som takého človeka brala, že ho nepoznám, a nemôžem si o ňom na základe uvedených faktov ešte stále nič myslieť.

RarohaBNDK

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

La

Pomyslela by som si o takom človeku, že v čom spočíva jeho problém. Je to len jeho vnímanie alebo je ten človek skutočne osamelý, nechcený, a tak ďalej? Ak je to skutočnosť, tak čo robí dobre a čo robí zle?

Inak... ako je možné vyčleniť niekoho z kolektívu hneď v prvý deň čo sa vidia? To mi príde prehnané, hysterické. Možno by si tento "hneď v prvý deň vyčlenený človek" mal vstúpiť do svedomia, keď tak rýchlo odsudzuje druhých ľudí, že ho vyčleňujú...

Stellan

Ja som bol podobný prípad. Ľudia okolo si mysleli, že som divný (čo asi bola aj pravda) a tak sa so mnou nebavili. Ľudí odrádza inakosť. Aj ten osamelý človek má v sebe niečo, čo druhých odpudzuje, a aj tým okolo chýba súcit, aby sa mu snažili porozumieť a prijať medzi seba.

Josipe

Pomyslela by som si ze ma okolo seba samých hlupákov a tiež ze nema šťastie celkovo na ľudí ktorí by mu rozumeli.