nevládzem, neviem ako ďalej...

Príspevok v téme: nevládzem, neviem ako ďalej...
Alessa

Nevládzem ďalej, neviem čo robiť.
Mám 38 rokov, rozpadáva sa mi ďalší skoro 6 ročný vzťah. Pred ním som mala 10 ročný s prestávkami a pred ním 4 ročný. Ti prví dvaja ma nechali, lebo ma podviedli. Tento posledný vraj nie, len chce byť radšej sám ako so mnou.. Neviem čo ďalej, veľmi túžim po rodine a deťoch, ale zrejme sa nikdy nedočkám. Naozaj neviem čo robím zle, ale asi všetko. Každému z priateľov som sa snažila vždy pomáhať, byť užitočná a starostlivá. Samozrejme, že mám svoje chyby, ale nepodvádzam, neflákam sa, pracujem a muskim si, že nevyzerám až tak zle, stále počúvam komplimenty, ale aj otázky typu kedy sa vydám... Mám sesternice mladšie odo mňa o 10 rokov a sú vydaté a majú deti... cítim sa zbytočná, akoby som nemala prečo žiť. Bojím sa, že v starobe mi nebude mať ani kto podať pohár vody, lebo naveky ostanem sama, opustená... cítim vyhorenie, nič ma nebaví.. Naozaj neviem ako sa cez to preniesť...

meridian

Ak sa stále opakuje ten istý scenár ,že postretneš rovnakého ,alebo veľmi podobného človeka ...z veľkou pravdepodobnosťou ho ku tebe priťahuje rovnaký druh energie.Takže treba zmeniť druh magnetizmu aby si pritiahla iného...vhodného na založenie rodiny a vhodného na perspektívny vzťah....
Všetko je energia aj my sme energetické bytosti a na nás pôsobia energie ,ktoré nas trasformujú....ak sa jeden krat aj vymaníme z vplyvu týchto pre nas nežiadúcich energii znovu pritiahneme rovnakeho cloveka ...rovnakeho v uvodzovkách lebo na prvý pohľad môze byt odlišný ale svojim chovaním a prostredníctvom jeho vztahu ku nam sa mame poučiť...Ak to nepríjmeme a neodpustíme,nenaučime sa to co nam mala lekcia dať ...scenár sa opakuje.....vzťahovo,zdravotne....atď.
Tieto veci potom prenikajú do hlbšicj vrstiev a ovplyvňujú nielen naše vzťahy,telo a dušu ,ale aj ludí okolo nas a prenásame to na naše deti.
Preto sa potom vyskitne situacia ked neprichádza k počatiu lebo dušička nemôze byt ďalej zaťazená nevyriešenym problémom....
Takze bud rada ze je to tak ako to je pories si svoje vnútro svoj pohľad nazor na svet a zmeni sa aj svet okolo teba ....
Viem bolo to vysvetlene trochu hŕ ale pre maly priestor sa inak nedá.

hartak

Pozor, tento príspevok je od používateľa, ktorý často do diskusie vkladá obchodné ponuky.

raroha,odporučam ti,nekomentuj čomu nerozumieš a čo nevnimaš ani povrchne,..alessa,su to energie jej vlastneho skutku o ktorom ty nevieš,netušiš, a nie si hlupa ako tu pisal rar.....,ty sa trapiš,trpiš..a len sa chceš pohnut,

RarohaBNDK

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Alessa

Ďakujem Vám za odpovede.

Daniela2 - ďakujem za milé slová. Viacmenej máš vo všetkom pravdu...

Hartak - môžem sa opýtať aké energie mojej matky máš konkrétne na mysli? A podľa čoho si to usúdil?

RarohaBNDK - ľudskú hlúposť myslíš teda tú moju hlúposť? A tá zloba skazených ľudí je podľa Teba čo?

RarohaBNDK

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

hartak

Pozor, tento príspevok je od používateľa, ktorý často do diskusie vkladá obchodné ponuky.

alessa,za tvojimi problemom,dlhodobo,su tažke energie tvojej matky...hladaj pomoc u toho kto ti pomôže...

daniela2

Ahoj, vzťahy 4, 10 a 6 ročný. To ani jeden z nich po 2 rokoch neviedol k perspektívnej budúcnosti, a možnosti založenia rodiny? Na Tvojom mieste by som ich všetky ukončila po cca 2 rokoch, keby som videla, že sa partner nechce zasnúbiť, nechce ženiť a nechce dieťa. Získala by si tým 14 rokov života.
Moja rada: nie si síce najmladšia, ale ešte stále sa máš riadne k svetu. Nájdi si novú známosť, podľa možnosti perspektívnu, kde bude z oboch strán jasné, že si chcete založiť rodinu. Viac ako 2 roky nečakaj, že Ťa požiada o ruku. Potom by som si na Tvojom mieste ako osamelá žena adoptovala malinké dieťa z ústavu, resp. by som sa snažila mať dieťa od partnera, bez ohľadu na to, či s ním budeme spolu žiť. Došlo by v určitom zmysle k naplneniu Tvojho života a uspokojeniu a prípadný skutočný perspektívny partner by mohol prísť neskôr. Kvôli tomuto sa netráp. Asi nevieš buchnúť do stola a si príliš dobrá, tolerantná a chápavá, preto si mohli dovoliť tie dlhé vzťahy, keď Ťa mali radi, ale nedokázali včas odísť, aby si sa mohla pohnúť ďalej.