Hypoglykemia

Príspevok v téme: Hypoglykemia
EvaC11

Dobry den, chcem sa vas spytat ci ste niekto riesili podobny problem.

Z nicoho nic mam stavy ze mi zostane na odpadnutie, trasiem sa, spotim sa, toci sa mi hlava a jednoducho sa potrebujem okamzite najest. Ked som to oznamila lekarovi povedal mi aby som si sledovala glykemiu. Kupila som si teda glukomer a glykemiu mavam nalacno okolo 4,5 . Dnes som ale zase dostala tento ,,zachvat,, aj ked slabsi - zmerala som si glykemiu a ta bola 3,7 aj napriek tomu ze asi hodinku predtym som mala sladke ranajky. Zjedla som rychlo keks a do 5min glykemia bola 5,6 nie je to rychlo vzostup hladiny glykemie?

ahjajjaj

ten vzostup glykémie nie je rýchly. Hodnota glykémie 3,7 je ešte v norme. Každopádne by som Ti poradila konzumovať menej potravín obsahujúcich jednoduchý cukor. Na takú potravinu totiž organizmus zavelí produkciu väčšieho množstva inzulínu, a zvýšený cukor po jedle Ti viac klesne, a preto sa cítiš zle. Ak budeš konzumovať stravu, kde sa sacharidy uvoľňujú pomalšie, nebudeš tak vnímať výkyvy glykémie. To znamená uprednostniť celozrnné potraviny ako zdroj sacharidov. Nemáš cukrovku, ale sladkosti Ti proste nerobia z dlhodobého hľadiska dobre, preto ich obmedz, alebo vkladaj do jedla, kde sú aj sacharidy, ktoré sa uvoľňujú pomalšie. Napr. celozrnný chlieb s maslom a medom. Med zvýši glykémiu, tým pádom sa Ti vytvorí viac inzulínu. Sacharidy z celozrnného chleba sa však vstrebávajú pomalšie, preto sa Ti glykémia nezníži tak, aby si sa zle cítila. Celkovo k raňajkám potom chýba len bielkovina. Organizmus chlieb s medom rýchlo strávi, a Ty si hladná, lebo si k tomu nekonzumovala žiadnu bielkovinu. O kravskom mlieku sa popísalo veľa dobrého aj zlého. O rastlinných mliekach sa nič zlé nepíše, ale niektoré bývajú ochutené cukrom.