Čo s pehami?

Príspevok v téme: Čo s pehami?
ladyinblack

Mám na celej tvári veľa pieh a som z toho už zúfalá, už sa mi to nechce ani zakrývať makeupom, skúšala som už všetko - prírodné aj chemické bielidlá, dokonca aj na odstránení laserom som bola, ale nielenže mi to vôbec nepomohlo, ale pehy sa ešte zvýraznili! Hlavne že som za ten laser zacvakala kopu peňazí a efekt žiaden. Neviete mi poradiť ešte niečo proti tým otrasným pehám, ako ich aspoň zjemniť? Ďakujem za všetky rady a názory...

vrvra

ahoj

pehy sú teraz považované za znamenie krásy tak prečo ich prekrývať alebo sa ich snažiť zbaviť? podľa mňa je to pekné

isabellawampire

Presne ako ti písali, skús v tom nájsť benefity, veď pehy nemá každý druhý človek, je to pekné :)

mantika

s nimi po pravde nemas co spravit, sama viem lebo tiez som mala obdobie, kedy som ich tak povediac neznasala. no casom som dosla na to, ze vlastne pehy su velkou vyhodou, su inn a ked si uvedomim, co by niektore za ne dali, tak mam srdcko na mieste

jeanValjean

Dnes som videl slečnu s veľkým množstvom pieh,vyzerá sexi aj keď s nej vyžaruje neistota.Keď to budeš stále riešiť budeš len "ľahkou"obeťov pre tých čo takéto anomálie zneužívajú pre...

ladyinblack

ja mám pehy dedičné asi, moja mama je celá pehavá aj obidve sestry, ale im to nevadí...ony majú ešte aj celé ruky pehavé, vyzerá to hrozne, čo vám poviem...

Jezisko

Ahoj, viem ako sa citis. Skusala si aj hydrochinon? Ja uz asi vsetko, aj IPL, na tvari na jednu pehu, na skusku, ani sa nepohla, po 3 osetreniach a ta bolest...na rukach sa mi este viac zvyraznili, tak som to nechala zo strachu tak. A tych penazi co to stalo...skusam roky...bieliace kremy, prirodne (citron, atd...) Na zimu zblednu, na leto su naspat, kazdy rok ich je viac, aj na miestach, kde predtym neboli...do staroby budem pehava asi cela...neviem si tiez dat rady absolutne, jedine dufat, ze vymyslia niekedy nejaky zazrak...Pouzivam dermacol od 13 rokov, cize vrasky budem mat onedlho riadne hlboke, ale nic ine mi pehy tak nekryje. Jedine este Dermablend. A ludia co pisete, majte sa radi aki ste...asi ste nezazili, ze sa vam roky niekto vysmieval za to ako vyzerate...nie je lahke zit v tele, v ktorom ste uvazneni a zmierovat sa cely zivot s pohladmi a poznamkami inych ludi. Mne dokonca raz jeden chlap povedal, ze ci to mojmu priatelovi nevadi, ako vyzeram. V mladosti, ze ci sa opalujem cez sitko, ci ma osr...ali muchy, prezyvka pletivo, a tak dalej...kvanta toho...Toto si vy, neviete ani predstavit...krivy nos sa da zoperovat, male oci nik neriesi, pery sa daju napichat, vsetko sa da, len tie sproste pehy, pripadne pigmentove flaky nie, takze recicky typu zmier sa ako vyzeras, bohuzial, nepomahaju...