tlak do hlavy

Príspevok v téme: tlak do hlavy
janocka372

chcem sa opytat na silny tlak do hlavy od krcnej chrbtice som po operacii uz 3roky a tie tlaky mam kazdy den od rannalen vstanem a uz to zacina niekedy az na zvracanie mam s tohoaj psychicke problemy ak to niekt mate napiste mi ako to zvladate alebo kde s tym kto mi pomoze je to uz velmi dlho presla som uz roznymi vysetreniami a nikto mi nevie pomoct

hartak

Pozor, tento príspevok je od používateľa, ktorý často do diskusie vkladá obchodné ponuky.

janočka..energia tvojho otca,tažka,nebezpečna,bezcitna,je potrebne ju odstranit,sa jej zbavit...

ahjajjaj

Tiež by som odporúčala akupunktúru a to viackrát. Nie je to síce lacná záležitosť, ale mne to pomohlo, keď ma veľmi bolela chrbtica. Okrem akupunktúry by som požiadala lekára, aby mi napísal sprievodný lístok na rehabilitáciu. Masáže, cvičenie, ultrazvuk a elektroliečba. Po operácii ste mali nárok aj na kúpeľnú liečbu. Využili ste ju? Pokiaľ nie a budete pravidelne chodiť k neurológovi každý polrok, budete mať nárok chodiť každé dva roky na 3 týždňovú kúpeľnú liečbu skupiny B, ktorá Vám určite pomôže. Okrem fyzickej bolesti Vám pomôžu aj po psychickej stránke.
Ešte niečo: akupunktúra a liečba na rehabilitácii nesmú prebiehať súčasne.