Ked sa berie ohlad na ciernych, homo, trans, atd, preco nie aj na ludi bez rodicov

Príspevok v téme: Ked sa berie ohlad na ciernych, homo, trans, atd, preco nie aj na ludi bez rodicov
Jezisko

Aj vam lezu na nervy reklamy mamiiiii, kecy typu vasa mamicka by za vas zivot dala , to sa dobre pocuva ludom, ktory maju namiesto mamy pi..? V dobe ked vsade sa ohanaju rasizmom, black lives matter, hajime duhovymi vlajockami homo, trans, neurcite pohlavia, zachody specialne, knizky, oslovovanie v metre, odstranovanie soch bielych zakladatelov univerzit, lebo magorkovia maju traumu z kolonizovania a neviem co vsetko este sa bude vymyslat, nedajboze na niekoho pozriet, cigani su zakonom chraneni div nie, preco musime my ludia, co maju na ho... matky, otcov, trpiet den mamiciek a nu nu nu nunkacie posrate reklamy v telke a v skole kreslit dovolenky s mamicku a oteckom, ako sa asi citia decka z DD, alebo opustene, tyrane, nemilovane v skole, v zivote, ked maju toto dokola pred sebou predhadzovane, nie kazda mater je matka nie kazdy foter je otec? Ked sa beru take ohlady na vsetkych ostatnych preco nie aj na takychto ludi? Len tak na zamyslenie.

blueberryNN

Myslim si, ze uz existuje mrte znevyhodnenych skupin a kazdy krici, ze nie su respektovani a ze by mali byt. Nemyslim si, ze treba viac a viac skupin, ktorych prava treba tlacit do povedomia. Myslim si, ze treba,aby ludia zacali byt ludskejsi, cim by sa vyriesila ohladuplnost a respekt pre uplne kazdeho. No ale to sa nestane, lebo sebectvo a ignorancia a nenavist vladnu svetom, a preto sa vsetci ozyvaju, ze aj na nich zalezi. Sama som o mamu prisla velmi skoro a tiez som nemala cele detstvo prave ruzove, ale uz som chora zo vsetkych tych prav kadekoho.