Ako to mám brať????

Príspevok v téme: Ako to mám brať????
chalanisko

Takže stručne....pred 2 mesiacmi som sa dal do kopy s dievčaťom s ktorým sa poznám už skoro 10 rokov lebo naše rodiny sa stretávajú...máme nádherný vzťah...vďaka tomu že sa poznáme tak dlho tak sme k sebe otvorený, ľúbime sa, vážime si jeden druhého. A teraz môj problém, ona je moja prvá sexuálna partnerka..chcel som to skrátka tak že prvá bude tá pravá..a vyšlo to...a ja som teoreticky tiež jej prvý ale prakticky je to trochu inak...bola s chalanom ktorý jej natrhol panenskú blanu ale úplne to nedokončil skrátka..povedala mi všetko ako to bolo lebo ma to veľmi trápi...keď som bol prvý krát s nou ja tak som to akokeby dokončil.....ona ma berie ako svojho prvého lebo somnou to už bolo také naozaj alebo ako by som to povedal....problém je v tom že chcem to tak brať aj ja ale proste stále mi to vŕta hlavou a nemôžem si pomôcť....viem že je to hlúpe že sa nad tým vôbec zamýšľam ale tak proste trápi ma to....ona to tiež ľutuje lebo to bol omyl s tým chalanom....možno ma niekto pochopí prosím help

mirinda890

vôbec sa tým netráp, nerieš to, teš sa z toho že máte jeden druhého, že sa máte radi, nemysli na to, že prakticky si nebol prvý, lebo takéto premýšľanie ťa zožerie

chalanisko

ja absolútne nemám tušenie prečo mi to stále behá po rozume...proste to beriem tak že prvý krát je to len raz...vnímam to ako niečo čo nieje len tak....a ona ma aj berie ako prvého pretože spolu sme zažili a prežívame niečo čo objavujeme spolu (čo sa týka všetkého) proste hento nebolo nič viac menej ale aj tak mi to príde ľúto...uvedomujem si že je to idiotina že sa nad tým vôbec zamýšľam ale tak neviem si pomôcť....a viem že raz sa spätne na to budem dívať úplne inak že čo som to vlastne riešil ale tak dúfam že to bude čo najskôr

daniela2

Ber to tak, že to dievča je k Tebe veľmi úprimné a váž si to. Minulosť nerieš. U dievčat je na rozdiel od chlapcov pohlavný styk prvýkrát spojený s dosť nepríjemnými pocitmi a bolesťou. A uvažuj aj opačným spôsobom. Kebyže sa vyskytne nejaké pekné a sympatické dievča, ktoré by sa Ti páčilo, aj keby si nebol do nej zaľúbený a ktoré by chcelo s Tebou spať, odmietol by si, kebyže nemáš partnerku, ktorej chceš byť verný?
Pravdepodobne by si ju neodmietol. Navyše by si si užil aj rozkoš, ktorú však dievča na prvý krát necíti.

Carie

Prilisna otvorenost moze byt tiez na skodu a vy ste toho prikladom. To naco sa rozpravate o tom kto jej natrhol blanu. Co su to za hlupe reci. Mala povedat ze mala kratky vztah ktory nevysiel a konec. Rozpravat taketo podrobnosti mi pride uchylne. Sa ti nevidim ze ti to furt chodi po rozume. Ale ak stoji za to tak sa skus cez to preniest. Nikto nie je dokonaly.

mamibs

taketo temy trapia jak chlapov tak aj zeny. ci som prvy/prva, ci si ma nebude porovnavat s predoslymi, atd. mas pravdu, su to hluposti, ale ludsky mozog sa rad zaobera aj hlupostami. treba to brat tak, ze jej scenar sa mohol stat kludne tebe. tvoja by to bola 2. alebo x-ta zena v poradi a ty by si bol jej prvym. proste tak to na svete chodi, niektorym sa vztah podari na prvy sup, ale drvivej vacsine to stroskota po prvej hadke alebo 2 rokoch, kedy laska uz vyhasne, atd. uzivaj si pritomnost a nieries minulost, z ktorej sa nemas ani jak poucit, len ta to bude zatazovat a kazit ti aktualny vztah. podstatne je, ze je tvoja a chce byt s tebou