Hanblivý muž ? Alebo som divná :D

Príspevok v téme: Hanblivý muž ? Alebo som divná :D
nasta123456

Ahojte,

Mám otázku, vážne mi to vŕta hlavou. Pred rokom som spoznala jedného muža, ktorý niečo predával a musela som mu nechať číslo. Prišla mi správa že daná vec už bohužiaľ nieje ale ihneď by šiel so mnou na večeru. Pár krát mi napísal ja som sa dosť bránila, bolamaom po rozchode ale dohodli sme sa na jedno pivo :) bolo sme na prechádzke...a nič odvtedy sme sa snažili stretnut ale raz mi do toho niečo skočilo (nehoda) a on potom 2x schodzku zrušil (vraj kôli práci...mne to prišlo skôr ako náschval) keď ma pozval na ďalšie stretnutie odmietla som a tým že som mu povedala že nemám náladu a ani čas ( fakt ho nemám) niečo plánovať a potom nič s toho ale že hadma sa niekde vidíme. No a ;) prišla Corona človek je sám atď...napísal mi a spýtal sa či sa chceme vidieť (medzi tým mi vždy napísal on, keď som pridala neaku fotku, ja som mu napísala 1x na Vianoce ) Kúpil si nového psika tak že môžme na prechádzku potom k nemu ( je mi jasné že mu šlo o sex dával to dosť najavo) ok prešli sme sa .. ale ja neviem absolútne ticho ja som sa snažila ako tak čosi povedať len som mala pocit že toto je fakt trapas roka, :D nakoniec som ale šla pozrieť jeho nový byt a začali sme sa rozprávať , konečne som sa začala cítiť lepšie, začal aspoň komunikovať a aj sme sa zasmiali , v konečnom dôsledku som sa cítila dobre..Keď rozprával vravel že chodí spať už o 21 lebo o 4 ráno vstáva. Bolo 20:20 tak si vravím dpc idem ja (mimochodom tiež som bola unavená) prišlo mi to také, ja to poznám keď niesom u niekoho vítaná, min som mala ten pocit že by som mala ísť , vravím si idem až tu niesom navyše :D ten chlap sa má ani nedotkol !! Potom mi píše že prečo som šla domov ( ale veď môj názor , mohol mi povedať aspoň ostan) nakoniec mi napísal že je to škoda že ma chcel mať na gauči alebo v posteli. Ja neviem čo si mám myslieť na jednej strane vraví že bude rád ak sa vrátim.cim skôr z dovolenky na druhej strane sa má ani nedotkne. Podotykam že chlapec je naozaj sympos, má kariéru, stará sa o seba a vyzerá byť sebavedomí (31) len ja nechápem o čo mu ide ? Aj som sa ho to potom pýtala čo vlastne odomna chce...neodpísal mi konkrwtnw na túto otázku a pýtala som sa ho to 2x, neviem či je hanblivý alebo miu fakt ide len o sex ( nemám s tým problém úprimne tiež ho už potrebujem ) ale prečo sa má ani nedotkne ? Ja som zvyknutá na úplne iné spravanie mužov..viem že túži po priateľke to mi povedal, nehovorím že ním chcem byť...len to celé nechápem a za friends+ by som bola aj rada :) možno je fakt taký hanblivý ? Divny? Za váš názor budem vďačná (w28)

Carie

Ano je hanblivy, to vidis aj podla toho ze cely cas nerozpraval, proste bol strasne stremovany. Je ine pisat cez internet to si recami trufa ale potom je zamrznuty. Budes ho mudiet zviest ty. Kup vinko nech sa trocha uvolni, pozvi sa k nemu domov, vypite si a porozpravajte sa. Potom sa ho zacni dotykat a zved ho. Snad nebude az tak stremovany ze sa mu nepostavi.

ahjajjaj

podľa mňa je riešenie jednoduché. Keďže ste sa stretli len málo, asi by bolo bývalo na sex priskoro. Takže ak chce priateľku a nie len milenku, tak ju túži spoznávať aj po iných stránkach, ako telesných, aby si ju mohol vážiť. Takže nie je tak hanblivý, skôr uvážlivý. Ty divná nie si, len sa riadiš podľa svojich doterajších skúseností, keď Ti muži hneď dali najavo, že chcú predovšetkým sex. On Ti chcel ukázať, že on len tak nesexuje, ale chce viac.