Sadenie na balkóne

Príspevok v téme: Sadenie na balkóne
Dadadadis

Ahojte, chcela by som začať sadiť na balkóne nejakú zeleninu a ovocie ako napr. jahody a tak. O sadeni neviem nič, a preto by som bola veľmi vďačná ak by mi niekto poradil čo ešte v polke júna sadiť môžem, aké hnojivo, kedy sa to presadza a tak. Nechcela by som niečo veľmi veľké ani náročné, ale popravde ani niečo také čo je náročné, veľmi budem vďačná ak mi nidkto odpíše.
Ďakujem

chamomile

a mozno aj skor ako o par tyzdnov, predavaju uz s takymi malymi zelenymi cherry, len to chce velky hlboky kochlik

chamomile

ked si to pojdes kupit dnes, niekde na trh, do zahradneho centra, do hornbachu, obi, kdelenchces, aj na bazosi a inde na internete, bude ti to rodit o par tyzdnov.
mozes si tam spravit aj hmyzi hotel
www.facebook.com

ten trh mas dnes dobru volbu, este stihas

snejty

Paradajky ti urcite dalsiu sezonu rodit nebudu. Vysadzaju sa kazdy rok nove sadenice. Vidim, ze si totalna zaciatocnicka, takze chod si kupit dva kvetinace muskatov a to ti bude na zaciatok stacit. Uvidis, ci vobec preziju.

Dadadadis

Ďakujem vám veľmi,mam ho dosť veľký a chcem ho trochu zaplniť a to čo ste mi doporučili ako napr. Jahody, cherry paradajky atď.. To môžem aj teraz cez leto zasadiť? A bude mi to rodiť budúcu sezónu.

chamomile

plus cherry paradajky balkonove. rukolu ak zozenies a ak mas rada salaty. pazitku, rozmarin. citronovu travu.
ja by som si tiez este chcela dokupit, ale najradsj bio.
mas velky balkon? a kvety, levandulu, petuniu.