Moja výška (nížka)

Príspevok v téme: Moja výška (nížka)
MarionA

Ahojte.....možno trápna téma, ale mne to fakt nedá....už dlhšiu dobu (čo dlhšiu dobu, celý život) počúvam narážky na moju výšku.
Mám 20 rokov a len 152 cm. Cítim sa veľmi trápne medzi ľudmi. Veď s mojou výškou si asi nenájdem muža. Dnes mi dokonca kamarátka povedala, že ak budem chcieť mať auto, budú mi ho musieť vyrobiť namieru, pretože pre nízkych ľudí také ťažko zohnať. Ach. Som z toho smutná, že som terčom takýchto narážok. Vždy som to brala s nadhľadom, ale dnes ma to už totálne odrovnalo a nemám síl to už ďalej počúvať.....myslite si, že mám vôbec nejakú šancu nájsť si partnera? Veď muži predsa idú po vysokých ženách a na nízke sa ani len nepozrú.

Soli

Ja mám cca 195 cm a nikdy som nemal frajerku vyššiu ako 160cm. Veľa chlapom sa páčia nízke ženy.
To s tým autom je tiež nezmysel, maximálne si dáš na sedadlo nejaký podsedák :D

Varus

Keď sme boli mladší, tak sme s kamarátmi chodili pred mestom do jedného podniku, kde chodievam ešte teraz občas s kamošom na pivo a väčšinou v Piatky tam bol jeden párik. Dievča, ktoré bolo v našich rokoch a chlap, ktorý vyzeral o niečo staršie.

Dievča malo tak 170cm a ten chlap, teda jej priateľ mal okolo 155cm. Bol naozaj veľmi nízky a bola tam s ním skoro stále. Určite to bola jeho priateľka. Proste spolu boli a neriešili to. Možno sú spolu doteraz.