Bolesť pod jazykom

Príspevok v téme: Bolesť pod jazykom
Varus

Ahojte, chcel by som sa opýtať na jeden problém, ktorý sa mi dnes stal. Počas toho ako som jedol ma zrazu pod jazykom pichlo a trvá to doteraz. Páli to a pichá, taktiež cítim pichanie na ľavej mandli pri prehĺtaní.

Pozeral som sa aj na miesto pod jazykom, kde ma to bolí a pichá, ale nič tam nevidím. Len sa mi zdá, že to mám trošku opuchnuté. Mohlo mi to spôsobiť jedlo ? Ale to si nemyslím. Jedol som len chleba s plesnivým syrom a rajčinami.

Za každú odpoveď a radu budem vďačný.

Varus

No však zajtra určite idem k doktorke, pretože mám jednu mandľu opuchnutú a taktiež mám opuch pod jazykom, takže to treba určite riešiť.

ahjajjaj

môžeš mať zapálenú mandľu. Pri jedle Ťa to pichlo, lebo si prehĺtal a mohol si to mať už vtedy napuchnuté, tak Ťa to zabolelo. Neudávaš ďalšie problémy pri hltaní. Iná verzia je, že to miesto máš podráždené, teda sliznicu. Odporúčam umyť zuby, potom vypláchnuť ústa ústnou vodou, tak že ju dlhšie držíš v ústach, aby si mal dezinfikovanú ústnu dutinu. Najlepšie by bolo kloktať nejakým prípravkom z lekárne. Ak sa to nezlepší do 3 dní, choď k lekárovi.