Bezradna.....

amylie

Mas super postavu, ja by som vsak este pribrala aspon na 56kg. A teraz ku tvojej psychike. Ano si chora. Ak si mala anorexiu ci bulimiu, tak to v tebe ostalo. Ale bran sa tomu, napriklad s pomocou psychologa alebo rodiny!!!!!!! A uvidis ze sa ti to musi podarit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ivis

Ja som mala minulý rok problém so žalúdkom a schudla som pri výške 172cm na 53kg čo je BMI pod 18 teda už to nebolo v normále,ale cítila som sa dobre.Teraz už som zas pribral spat 4kg a zdá sa mi akoby som priberala stále.Najvačším problémom je že sa neviem zdravo stravovať zeleninu som už dávno zaradila do jedálnička ale nedarí sa mi ho dodržiavať.

romantik

Ludus ak nie si spokojna so svojou postavou tak zacni pekne cvicit vo fitku a na chudnutie ani nepomysli! Uvidis ako dobre sa potom budes citit:) Dolezity je celkovy vizualny dojem a nie vaha!!! To si zapametaj;)

jonzetta

zaba, ale ved presne to aj tak volako robim. ale vydrzim 3 dni a ked nevidim ziadne vyraznejsie vysledky, tak sa na to vykaslem a nadzgam sa zmrzlinou. lebo som totiz zvyknuta na chudnutie typu 1den=1kg.... ale sak vpohode.... to nejako hadam vyriesim.... len na to vsetko nemozem tolko mysliet...

zaba

jonzeta,a co keby si nato sla zdravim sposobom,a zacala chodit do fitka a zdravo sa stravovat?ziadne extremy,ziadne hladovanie

jonzetta

ok, a viete niekto poradit ked to mam tak, ze som hladovala a schudla a teraz, ked uz nechcem mat s anorexiou ani bulimiou nic spolocne, tak jedinou mojou odmenou je ze som pribrala 10kg a stale ete priberam???!!!! priznavam, ze nezvladam sladkosti a obcas sa neudrzim a prejem sa, ale nie tak ako v minulosti.... ale proste ako mam presvedsit seba samu, ze nepotrebujem chudnut (a uz vobec nie anou), ked som tucna???? ale vazne tucna... vsetci to vidia a ja sa straaasne bojim skoly, ze sa mi budu smiat alebo sa na mna tak s nechutou pozerat, ze fuj-ta ale pribrala.... jo, nad bulimiou aj anou som asi vyhrala, ale zostala zo mna tlsta buchta.... :( co je to za vitazstvo,??? casto mam pocit, ze mi bolo hadam aj lepsie ked som nejedla...

Ludus

Sewie...ked som si precitala tvoj clanok pripadal mi uplne jak keby som citala o sebe!Ja som to dalo len na 48 kg:),,,dnes mam 53kg..a je to dost tazke...myslim stale na jedlo..a pri tom nechcem jest...a ked konecne cosi zjem mam vycitky!!Ale posledne dni som dost spokojna,pretoze som absolvovala rozne festivaly...a jedla co mi chutila..a nemala som vycitky:)a k tomu mi povedalo neskutocne velke mnozstvo ludi,ze som kost:)

lilith

no asi si chorá,si dosť vysoká,a aj chudá!!!tebe treba pribrať a nie chudnúť!!
Prečo všetky chcete chudnúť? veď vychudnuté ženy ani nie sú pekné,radšej trošku športujte,tým si udržíte váhu aj kondičku,spevníte svaly a budete ok.

sewie

andie,no vsetko nie je este uplne v pohode..to travenie mi este stale dava trochu zabrat-ale mam na to pomocnikov-pro bio fix je uplne uzasny-nieco ako activia v tabletkach:)a posilnuje aj imunitu:),vlasy mam zase huste ako konsky ohon a plet opalenu,...menstruaciu som musela riesit s doktorkou-koli chudnutiu sa mi rozkyvala hladina hormonoz,tak som musela uzivat lieky,nemala som ju rok,potom som zacala brat tie lieky a asi po piatich mesiacoch som ju dostala aj bez liekov...

andie77

sewie, a potom sa ti po akom case zasa vsetko vratilo do starych spravnych kolaji a kedy ti opat zacala menstruacia?