Streptokok v pošve a citricidal

Príspevok v téme: Streptokok v pošve a citricidal
Ada123

Dobrý večer, trápim sa už rok snáď aj viac s problémami v pošve. Pohlavný styk je úplne nemožný bolí to a reže. Nemám žiadny výtok, čapiky mi nezaberajú žiadne. Orálne antibiotika zabrali na malú chvíľu. Z kultivacie mi vychádza e-coli ale hlavna pliaga je asi streptokok agalactie.Rozhodla som sa vyskúšať citricidal keďže na všetko som už imunna a to som skúšala už aj koloidné striebro. Prosím poraďte mi ako nastaviť užívanie keďže som čítala v tabuľkách že sa dava 60ppm.Ale ja neviem kolko to je kvapiek na liter. Za každú odpoveď ďakujem.

akinom007

So streptokokom Agalactie som sa minulosti trapila 2 roky. Jeden pesiac som ho mala v posve- gyn. mi predpisal peroralne antibiotika vzdy nakolko na streptokoka nie su zamerane cipky. Druhy mesiac som mala kultivaciu ok- vtdy som dostala anginu- vo vytere streptokok agalactie. Partner nemal problemy ani dole ani s hrdlom. Avsak po vytere u urologa a obvodneho mal to iste pochopitelne. Ked sme sa preliecili obaja resp ked ho moj gyn po 2 rokoch trapenia poslal na vysetrenie zostali sme ok. Brali sme obaja antibiotika Ospexyn a nasledne on fluconazol tabletu aj ja lebo dosledku antbiotik casto clovek dostane mykozu....