Otázka na ženy ...naše dni

Príspevok v téme: Otázka na ženy ...naše dni
Peggie26

Ahojte baby chcem sa vás spýtať už nejakú dobu pozorujem že počas menzesu mávam zrazenú krv. Posledný rok mimoriadne ťažko prežívam svoje dni často ma trápi zápal krčka maternice a mykozy... posledný rok mávam extrémne PMS teplota, nevoľnosť, krutenie hlavy, bolesti tela, panvy, tlak v celom tele uzkosť, zmetenosť, navaly tepla. Nie som vôbec podráždená ani nemám nijaké vybuchy zlosti len som extrémne unavená. Niekedy mi to začne už aj dni pred menzesom... Pred mesiacmi sa mi menzes oneskoril o týždeň s hroznými stavmi 3. deň som zasa mala čierny menzes akoby želatinový také čierne hrudky 4. deň pokračoval ... samozrejme som vyhľadala lekáre zasa som mala zápal krčka maternice ten som doliečila. Dal mi hormonálnu liečbu aj na pms z úzkosti mi pomohla úplne mala som len miernu depresiu ale zato extrémne bolesti hlavy a brucha ani som nemohla chodiť... liek sa volá duphaston. 1. deň som mala menzes silný veľmi ale 2. deň zasa uplne čierny želatinový potom už len veľmi slaby tak 1 vložka na deň, a to už mám ten zapal krčka doliečený... nechali by ste si tu hormonálnu liečbu? ale hlavne aj vy mávate takýto menzes ? mám len 26 rokov ale je to katastrofa s vaječníkmi vraj nič nemám ... našla sa u vás nejaká príčina ??? nepríde mi normálne mať takýto menzes mám skusiť iného lekára?

norvana

hormonalnu liecbu by som len tak nebrala pokial sa to da vydrzat, tiez kadejake dni mavam, aj taku zrazenu ako pises, aj migreny, aj bolesti, dokonca aj krizov, ale tak nejako som si uz na to zvykla, viem, ze raz do mesiaca ma toto caka a na tie dni si neplanujem nejake velke veci