Očná klinika - operácia

Príspevok v téme: Očná klinika - operácia
miky265

Dobrí deň mal by záujem tento rok podstúpiť operáciu očí.
Momentálne 26 rokov a dioptrie -4.75 a malí cilinder
Zdravotný stav by som už ďalej konzultoval s lekárom. S čím skôr potrebujem pomôcť je výber kliniky v okolí žiliny kde by som túto operáciu podstúpil

Takže pokiaľ by niekto vedel poradiť alebo sa podeliť o skúsenosti budem rád. Do 100km za klinikou kľudne vycestujem.

viem že operácie robia aj u nás priamo v žiline no nepočul na ňu žiadne dobre referencie. Zatiaľ som skôr pozeral Martin alebo Ružomberok.

vandula

to už máš vcelku aj dosť silné dioptrie, podľa mňa takéto dioptrie už operujú. moja sestra bola minulý týždeň na operácií očí, len teraz presne neviem, aké mala ona dioptrie ale tiež už riadne silné. ona si to veľmi pochvaľuje teraz. a 3,5 to sú už slušné "popolníky" :DDDD

monchitta

Od kolkých dioptrií sa doporučuje ísť na operáciu? Mám 3,5 a okuliare ma už pomaly začínajú štvať :/

daninka25

rozumiem lenka. nooo ja som bola na operácií ale z vlastne vôli. tiež už som mala veľmi silné dioptrie a mala som ten problém, že v obchode som už nevidela na cenovky, takže preto som sama vyhľadala očnú kliniku a dala si oči zoperovať. od kedy ich mám operované, tak nenosím okuliare a vidím perfektne!

leuscha

noo nenavrhla, lebo povedala, že takéto operácie robia aj súkromné kliniky a že tie väčšinou sú najlepšie a nechcela konkretizovať, ktorá je najlepšia. ale ešte k nej raz pôjdem, tak skúsim sa znovu spýtať, či mi nevie odporučiť. preto ma napadlo, že napíšem sem a pozisťujem od cudzích ľudí s ktorými očnými klinikami majú aké skúsenosti.

leuscha

mám veľmi silné dioptrie do diaľky a očnej doktorke sa to moc nepáči, tak mi navrhla, či by som nechcela ísť na operáciu, že by som sa navždy zbavila okuliarov a lepšie by som videla. najprv som nechcela ale teraz som nad tým začala uvažovať, lebo už ma to nebaví, že som taká slepá. ty si nejakú operáciu podstúpila?

leuscha

ahojte, tiež mám ísť na operáciu a hľadám dobrú a hlavne spoľahlivú očnú kliniku, ktorá má dobré referencie. najlepšie by bolo buď v Bratislave alebo v Banskej Bystrici. a taktiež by som sa rada spýtala, ako ste prežívali operáciu? bolelo to po operáciu? ako dlho trvá taká operácia laserom? za odpovede vopred ďakujem