Bezpecnost - messenger

ZdravyUsudok

Ano spravu moze hockto poslat a co je natom?
Ked nechces reagovat nereaguj alebo vymaz, pripadne nastav ignorovanie sprav alebo rovno zablokuj ale poslat ti moze dovtedy hockto.
Mne tiez minule nejaka cudzia pani poslala spravu nech podporim jednu skolku v meste lajkom ...vymazala som a hotovo
Alebo raz nejaka ina pani ze mozem prispiet nejakou sumou na rozvoj ich ekobutiku ..vymazala som a problem vyrieseny, preco robit z toho vedu?

snejty

Riesim to, ze nechcem, aby ma kontaktovali cudzi ludia. V nastaveniach som nasla len to, aby nemohli poslat ziadost o priatelstvo. Pisat spravu ale ocividne moze kazdy. Blbe...

ZdravyUsudok

Co vlastne riesis?
Ze ta cudzi ludia ziadaju o priatelstvo alebo pridaju do skupiny?
V nastaveniach mozes poziadavky nastavit tak ze ti ziadost nebude moct poslat nik len ty budes moct posielat.
Do skupiny ta asi moze pridat hocikto a mozno len preto aby tam nejakych ludi mal ale mozes z nej vystupit ..

snejty

Ja nehovorim, ze ma hackol. Ja len nechcem, aby ma cudzi ludia kontaktovali. Nenasla som moznost, ako tomu zabranit. To naozaj uz moze pisat kazdy kazdemu?

ZdravyUsudok

Do skupiny si ta moze clovek ktory skupinu vytvoril pozvat ale je na tebe ci tam chcea byt, ak nie mozes opustit skupinu
Nema to nic spolocne s tym ze sa nabural do tvojho uctu ..