Extrémna náladovosť

Príspevok v téme: Extrémna náladovosť
majdy

Ahojte.

Dlhší čas som tu nebol, ale opäť prišiel čas kedy som si ja musel prísť pre menšiu radu od vás. Opäť zažívam nie veľmi slávne obdobie vo vzťahu kedy si hovorím že sa stalo asi niečo zle. Moja priateľka je veľmi, veľmi ale naozaj veľmi náladová. Nechápem to, nemám preto akékoľvek pochopenie. Neviem prečo, neviem čím to je ale nedokážem pochopiť ako niekto dokáže 5 minút plakať, a potom ďalších 5 sa smiať, a takto dookola. 5 minúť, čas ktorý vydrží byť šťastná, 5 minút čas ktorý vydrží byť smutná, a potom to strieda ako príde. Raz plačeme, a potom sa o dve minúty ide pocikať od smiechu.. Ja som chlap, chlap ktorý keď je smutný tak sa to s ním vezie jeden deň, keď je šťastný vezie sa to napríklad viac dní. Ale určite nie 5 minúť, rozprávali sme sa o tom, takmer žiadny efekt. Možno tieto nálady až veľmi prežívam, ale keď už začne fňukať, mňa to zvezie dole vodov, a potom moja nálada ťažko stúpa hore. Nejaké rady ?

ZdravyUsudok

Genogeco
A muzi nerozmyslaju oni sa riadia tym mozgom co im padol do gati. A Genogeco, praveze zlatokopka naladova nieje lebo vie ze keby dala najavo svoje nalady rak strati chlapa ktory ju zponzoruje a zabezpecuje jej luxusny zivot. Zlatokopka bude frflat mimo protomnosti svojho chlapa nie pred nim.
Autor, je to normalne, zmeny nalad su bezne u zien.