chudnutie-BRUTALNE

nikushka

senziwka...tebe asi hrablo v bedni...mam 162 a 58kg...by som bola najstastnejsia keby mam 50kg....nechudni...uz njesu v mode vychrtle baby...

WEJA

senziwka.. celkom ironia, ze pises prave sem. Mas na to doktorov /dietologov/ a nie forum! Preco sa teda neobratis na nich a pises sem? Co z toho? Trosku postavene na hlavu. Pises, ze nepadnes tak potom preco si beries vzor zo stranok fora o anorexii a bulimii, hm?

salma

lory,,,,ja mam l- carnitin s ananasom ale co myslis tymi tabetkami na chudnutie konkretne? ako sa to vola?
vies pokial schudnes tbletkami na chudnutie jojoefetkt mas podla mna aale to je len moj nazor. Trocha sportu by tiez neuskodilo__:)

lory

baby prosim poradte..chcem si kupit tablety na schudnutie anasim..ma niekto skusenosti???slubuju za 20 dni dole 8 kg:...dobre nie??len newem ci je to pravda

senziwka

ano,je normalne,ak chce nieko zhodit wies?a ja to chcem velmi tak sa oto zaujimam,a pokusam...kost a koza byt nechcem..a ani pri 45kilach nebudem

fraisee

lebo mam pravdu, sa pozri co za sprososti pises. chces byt kopka hrkajucich kosti. och, to je uz len normalne, ze?