vlasy vitaminy

Príspevok v téme: vlasy vitaminy
chamomile

Ahoj, ake su vitaminy, mineraly, ktore ovplyvnuju vlasy? Niekto ma pekne, zdrave, leskle vlasy, co to sposobuje?
Tu si citam, ze si mozem kavou umyt vlasy, ale to bude len taka srandicka. Co pomaha? Dakujem
Use It As Shampoo
You may have seen commercial shampoos using coffee as an ingredient now and with good reason. Coffee has a lower pH than water so is great at keeping your hair in the best condition when used in the shower. The caffeine in coffee is also amazing at stimulating hair growth and helping to make your hair look shinier too. Give it a try the next time you’re washing your hair!

akinom007

Zinok. Urob si 3 mesacnu kuru so Zinkoselom, 2 tyzdne pauza a este raz zopakuj. Predtym sa daj podstrihnut. Nezatzuj vlasy, fenom, tuzidlom, lakom a pod

rozmaria83

ja berem amitamin® Hair Plus je to zmes vitaminov, je bez laktozy mam alergiu, brala som to proti vypadavaniu a celkovo sa mi zlepsila kvalita tak si to davam v kurach 2x rocne

ladyinblack

to je pravda aj o tých vajíčkach, najmä žĺtok, ten som dávala aj mojej mačičke keď mala taký vypelichaný kožúšok...dva mesiace jedla denne jeden žĺtok a mala potom krásnu hustú a lesklú srsť. aj na výstavu by som ju mohla vziať :-)))

chamomile

ahoj ladyinblack, dakujem za reakciu. Tak s tym nemam vobec ziadnu skusenost, potom daj vediet, snad ti to neuskodi.
A nestudovala si nahodou, ze ktora zelenina, ovocie, cerealie, oleje alebo nieco take by mohlo mat vplyv?
Uz si googlim ten biotin:
Živočíšne zdroje vitamínu H

hovädzia pečeň
ľadvinky
mlieko a mliečne výrobky
vajíčka (varené)
slede

Rastlinné zdroje vitamínu H

orechy
sójová múka
ovocie – jahody a banány
zelenina – paradajky, hrášok, karfiol
strukoviny

Inde zas, ze jeho hlavným zdrojom je vaječný žĺtok, sója, pečeň a obličky. Je nenahraditeľný pre cievny systém a kožu.

Hmm, neviem ci pomaha. Ked boli vlasske orechy, zjedla som ich kvanta a vlasy, nechty nic moc, nechty sa mi lamu.

Este zinok. Mäso: Najviac zinku obsahujú živočíšne zdroje, konkrétne mäso. Skvelým zdrojom je červené mäso, či už hovädzie alebo bravčové. Menej je ho v kuracom.

Maso som uz dlho nemala, vobec sa mi neziada.

ladyinblack

ahoj Chamomile, jednoznačne Biotín a zinok...práve pred týždňom som tu na fóre čítala že jednej holke začali neskutočne rásť vlasy keď začala užívať Biotín, ale nie ľudský, ale - PRE KONE!!! (čítaš dobre!) rozmýšľala som o tom a myslím, že niečo na tom bude... ja som si ho objednala a od včera ho beriem tiež, lebo túžim po dlhých zdravých vlasoch a moje mi prestali rásť, mám ich len po kľúčne kosti a viac nie a nie narásť...po mesiaci sem napíšem ako to zaberá a dám Ti vedieť...dúfam len že to nie je škodlivé keď je to pre kone a užíva to človek...:-)