Bolesť konečníka

Príspevok v téme: Bolesť konečníka
makohej

Dobrý večer, pri behaní ma z ničoho nič začal bolieť konečník. Bolesť bola ostrá a objavovala sa iba pri chôdzi. V ten večer som použil gél z dubovej kôry. Na druhý deň bolesť pomaly ustupovala a objavovala sa iba pri určitom pohybe, taktiež pri chôdzi, ale len na jednom mieste ako som pohol nohou. Myslel som si, že sa môže jednať o hemoroidy, tak som zašiel do lekárne kde mi dali čapíky. Čapíky som používal 2 dni, do 3 dní ako bolesť ustúpila. Dnes, po 4 dňoch sa začala objavovať znova, ale nie tak intenzívne ako predtým. Neustále mám pocit plnosti a nevyprázdneného čreva. Taktiež cítim ako keby moje "držiaky" boli neustále zovreté. Pri vykonávaní potreby sa neobjavuje ani bolesť ani krv a v konečníku nemám žiadne prekážky, ktoré by naznačovali, že môže ísť o hemoroidy. Pri behu som ani zle neskočil, ani nespadol, začalo to z ničoho nič takým spôsobom, že mi zovrelo "držiaky" a pocítil som náhlu bolesť na pár sekúnd. Neviem o čo by sa mohlo jednať a preto ma zaujíma váš názor. Ďakujem vopred za odpoveď.