čo by ste robili ??? ureaplasma

Príspevok v téme: čo by ste robili ??? ureaplasma
Peggie26

ahojte pred rokom mi začalo byť strašne zle niekoľko dni pred menzesom mávala som kolabsové stavy, bolelo ma celé telo, neustale sa mi krutila hlava, bušilo mi srdce, stale mi bývalo na vracanie, prešla som x vyšetreniami vysledok nič že asi psychosomatika ... bola som zufala tak som šla ku gynekologičke tí sa prave striedali lebo môj gynekolog zomrel..zobrali mi krv a výtery na infekcie, výsledok zápal krčka maternice a ureaplasma parvum dobre brala som silné antibiotika aj s manželom. Už to mi bolo divné že 7 rokov som mala neskutočne v kuse zapaly a nikdy mi test na infekcie neurobili...(manžel si asi doniesol od bývalej - dúfam :D ) ďalšie mesiace mi bolo trošku lepšie a prišiel mesiac a buuum pred menzesom maximalny uzkostný stav že som mala strach že sa zblaznim alebo niekomu niečo urobim alebo sebe teplota furt na vracanie, tras atď atď.... tak si hovorím asi psychika lebo všetci mi povedali že som už zdrava po doliečení bola som na kontrolný test, išla som k psychologičke ta mi povedala že mi to vyvolava telo keď mu je zle tu uzkosť a že s tým viem perfektne bojovať tak k nej nemusím chodiť lebo ako zvladam to v pohode nejak ma to neobmedzuje v živote aj keď je to nanič. No a pred mesiacom zasa sa stav zhoršil taka silná uzkosť že som to ledva ustala už som si myselala že skončím niekde zavreta bolesti chrbta klbou teplota, zle zle hnačky krutenie hlavy som sa ešte čudovala čo so mnou ta ,,psychika môže robiť" .... a týždeň mi meškal menzes tak som šla ku gynekologovi nech sa pozrie či je všetko ok... včera som bola u lekáre a teraz : lekár mi povedal že mi pomýlili výsledky na ureaplazmu a že si musím zaplatiť nový test za 55€ ... mám masivny zapal krčka maternice čo býva keď mate infekciu... a odišla som s liekmi za 40€ na pms a zapal. a budem doliečena antibiotikami zasa na 3 týždne ... a čo by ste robili jedna vec je že keď to oni pomýlili tak si mali zaplatiť tu sumu za kontrolu ale ani mi tak nejde o peniaze... ako o rok trapenia hrozneho trapenia kde som si myslela že všetky bolesti a zavrate mi vyvolava psychika a uzkostné stavy už tymto trpením spôsobené sa mi preniesli na celý mesiac nie len pre menzesom ani nehovorím o roku kedy mate v tele infekciu a masivný zapal .... a trpíte a trpíte