Svrbivé vyrážky(nie je to alergia)

Príspevok v téme: Svrbivé vyrážky(nie je to alergia)
TheSuspect

Dobrý den. Chcel by som sa s vami poradiť s mojim problémom ktorý pretrváva už nejaké tie 2 mesiace. Po tele mám svrbivé vyrážky...cca pred dvoma mesiacmi som spozoroval pod pazuchou vyrážku podobnú akné. Neskor vyzerala ako uštipnutie komárom...okrem toho že ma sem tam zasvrbela tak som si ju nevšímal. Po čase som si takú istú všimol už aj na bruchu a na stehne odkial sa mi dostala aj na penis a semeníky(kedže sa to všetko spolu dotýka). Zašiel som teda na kožné kde mi predpísali tekutý púder ktorý vyrážky možno trošku zjemnil ale nezmizli uplne. Použil som infectoscab na svrab, nepomohlo. Použil som ešte kadejaké premastovadlá ktoré vobec nepomáhajú. Zobrali mi krv a testy sú v poriadku, údajne alergiu teda nemám. Okrem starých vyrážok ktoré sú už dosť velké a červené pod pazuchou a na bruchu, sa mi po rukách tvoria malé pupáčiky ktoré tiež hrozne svrbia, a vidno ich len slabo, hlavne na dotyk. Komplet celé telo mam vyhádzané a strašne to svrbí. Neviem si dať rady kedže mi žiadne mastičky nepomáhajú a testy krvi mám v poriadku. Má niekto nejaké nápady čo by mi teda mohlo byť ? Doplním že je to asi prenosné kedže moja už teraz bývalá priatelka to mala tiež. Ked sa mi objavili prvé vyrážky a spali sme v mojej posteli tak sa jednu noc strašne škriabala a od vtedy sa celý čas sťažovala že ju všetko svrbí....dnes už neviem ako je na tom.