NOSNE POLYPY, DYCHANIE

Príspevok v téme: NOSNE POLYPY, DYCHANIE
aerzob331

Zdravim . uz dlhsiu dobu mam nosne polypy aj cervenu nosnu sliznicu nemozem absolutne dychat nosom, ale asi tak uz cca mesiac nemozem dychat poriadne ani cez usta.. neviem ci to ma nieco spolocne s tymi nosnymi polypami alebo nie.. citiim nieco v hrdle stale a dychanie mam skoro nemozne citim aj tlak v krku... na krcnom som bol asi tak 2 mesiace dozadu tam mi akurat dali sprej do nosa ktory vobec nezabral... este k tomu mam aj problemy s recou casto komolim slova alebo neviem vyslovit urcite slova alebo slabiky.. a tiez casto sa zakoktam moze to byt aj pre tie nosne polypy? budem rad za kazdu radu

Almarinos

Este som nasiel na internete volakde o nejakej byline, ktora vraj odstranuje polypy. Skus sa popozerat. Neviem ci aj nosove, alebo len.crevne. Ja mam tiez zrejme polyp, ale v inej dutine v hlave. Robi mi to problemy ked dycham chladny.vzduch. tiez asi len operacia, ale da sa to vydrzat, ale asi skusim najst alternativu.

hartak

Pozor, tento príspevok je od používateľa, ktorý často do diskusie vkladá obchodné ponuky.

maš tam energie blizkeho človeka,..jedine zastavit,zablokovat,