Bábätko -meno, pohlavie

Príspevok v téme: Bábätko -meno, pohlavie
Hanna9870

Dobrý deň,
už dlhšiu dobu sa snažíme vybrať meno pre naše dieťatko, avšak stále sme nevybrali obom vyhovujúce ? Pohlavie zatiaľ, žiaľ, nevieme, nakoľko keďže som v rizikovom tehotenstve, nedalo sa to veľmi zisťovať (a na.ultrazvuku nebolo dobre otočené..) Hľadáme preto mená pre obe pohlavia.
Chcem sa teda spýtať, či by ste mi nevedeli poradiť, alebo či nemáte nejaké meno čo sa Vám páči. Sme totiž už v 38.tt. a asi 3-krat sme už prešli celý kalendár a stále sme si nič nevybrali. Viem, že to nie je len o mene ale predsa, ak máte take, ktoré by ste nám vedeli odporučiť...

A ešte jedna otázka: túžite viac po chlapčekovi alebo po dievčatku? Kamarátka sa.ma totiž minule pýtala a keď som jej povedala že to je vlastne jedno, hlavne nech niečo je, vysmiala má, že to mám mat už dávno premyslené čo by som chcela aby to bolo.

Ďakujem

katty103

My sme do 5.mesiaca nevedeli ,čo to bude ,ale od začiatku som tak podvedome mala ,že by som chcela dievčatko. Samozrejme ,že keby je chlapec ,teším sa rovnako. Nakoniec sa princezná ukázala ? od začiatku sme si spravili zoznam ja 5 mien dievčenských a 5 chlapčenských a priateľ to isté. Samozrejme, že sme sa netrafili ani do jedného ? nakoniec ,keď sme vedeli ,ze bude princezná, sme zoznam zúžili na 2 a pred týždňom v jedno pekné rano som vstala a povedala ,že bude Alžbetka ? tak u nás (mňa ) prišiel ten správny moment až po 7 mesiacoch