Som neschopný

Príspevok v téme: Som neschopný
Bartzabel

Vždy keď chcem spraviť niečo s dobrým úmyslom tak to vo výsledku pokazím.Nechápem to... Akoby som to podvedome robil aby som sa cítil zle. Keď aj v robote ideme niečo robiť radšej to nechám na iných lebo viem že by som to pokazil. Nebaví ma to ... čoraz častejšie mávam myšlienky na samovraždu, nič mi už nerobí radosť a keď už sa aj niečo nájde príde niečo čo mi to pokazí. Posledné 2 mesiace som skoro stále smutný, je mi do plaču, nechutí mi jesť, celkovo sa cítim unavený a bývam mi na vracanie a nič čo ma bavilo ma už nenapĺňa... Kedysi som mal ambície chcel som byť podnikateľ ale odkedy som skončil školu a s prvým zamestnaním to postupne vyprchalo. Cítim ako by bol môj život jeden obrovský stereotyp. Je mi doplaču keď si predstavím že ma čaká ešte 45 rokov do dôchodku... Neviem ako ďalej každým dňom to je horšie a horšie cítim sa osamelý a čoraz viacej upadám to apatie...

Parker

Pche, čo by som ja dal za to, keby som mal 45 rokov do dôchodku. Koľko vecí by som ešte postíhal. Nájdi si nejakého mentálneho trénera, čo ťa dá do poriadku. Máš cca 20 rokov, až teraz začínaš žiť život dospelého človeka, tak s chuťou do toho. Ty si ani neuvedomuješ, aké príležitosti ťa čakajú. Ak nespravíš nič a budeš naďalej živoriť, a za 20 rokov sa obzrieš späť, tak si dáš facku za to, ako si premrhal najlepšie roky života.

Peggie26

ahooj až mi je smutno z toho koľko ľudí ma takéto problémy a myslí na samovraždu.... neboj nikomu z nás sa nič nedarí :D áno taký je život sekunda dobre veľmi veľa hodin zle... máš nejaký sen čo si chcel vždy??? napíš mi tu nejaké...

Jana Lukacova

Bartzabel:

Neschopný nie ste... len sa vo Vás nahromadili nevysporiadané emócie z toho, čím ste si prešiel. Tu potrebujete sústrediť svoju pozornosť a ak do toho vložíte potrebné úsilie a (s pomocou) sa naučíte prejavovať to, čo vo vnútri prežívate, prestanete riešiť "45 rokov do dôchodku" a budete sa viac tešiť zo života.