Melánia Sprušanská

Príspevok v téme: Melánia Sprušanská
Izabela13

Dobrý deň,
asi pred 8 rokmi som navštívila liečiteľku Melaniu Sprušanskú z Trnavy. Dnes by mi veľmi pomohlo, ak by som sa s ňou mohla skontaktovať a pomôcť tak prekonať rôzne zdravotné ťažkosti. Prosím, ak máte niekto informácie o tejto liečiteľke pomohlo by ma, ak by ste ma kontaktovali. A ak máte podobného liečiteľa s ktorý máte skúsenosti, najlepšie v okolí Trnavy, keby ste ma mohli kontaktovať.

Ďakujem

Almarinos

Mne vtedy nepomohla. Ale mal som taký zvláštny problém, ktorý mi trvá dodnes a ani lekári mi s ním nepomohli.
Ale viacerým pomohla, preto tam bývali u nej dlhé rady, nebrala veľa peňazí a bola to milá žena.

me_myself

Tradicnej cinskej medicine a bylinkam sa venuje pani Lateckova z Nitry. Hladajte Dobromysel / Babickinu zahradu.

hartak

Pozor, tento príspevok je od používateľa, ktorý často do diskusie vkladá obchodné ponuky.

vase zdravotne tažkosti vam spôsobuju energie ženy , kolegyne..

Almarinos

Dozvedel som sa, že mala rakovinu (paradoxne to zastihne niektorých liečiteľov) a na to aj zomrela. Keď som s ňou hovoril, tak mi povedala, že používala metódu tradičnej čínskej medicíny a študovala to v Prahe. Preto ked chcete najst niekoho podobného, hľadajte TČM. Ale vraj nie každý to robí poriadne.