Kožné problémy.

Príspevok v téme: Kožné problémy.
Bob1na

Pekný deň prajem, mám už niekoľko mesiacov problém s kožou, ktoré sa vyskytujú primárne po celých nohách, trochu menej po bokoch a na rukách, na tvári vôbec. Koža veľmi svrbí, hlavne v teplej vode, v posteli, keď som zakrytý alebo na slnku. Aj keď sa ovladnem a niekoľko dní si to neskrabem, aj tak sa vyskytnú vždy presne NA TYCH ISTYCH miestach akési krvavé pupaky, alebo ako to nazvať, popraskana koža, no priložíme obrázok, nedá sa to dosť dobre opísať. Viem, že už som to mal dávno riešiť s odborníkom, a je to moja chyba, ale ak by mi niekto vedel poradiť, bol by som mu vďačný. Skúšal som už všetko možné, rôzne krémy (po tých hydratačných je to ešte horšie) tabletky na alergiu (trochu pomáhajú od svrbenia, ale koža je stále taká istá), vymeniť pracie prostriedky, sprchové gély, vynechať všetky možné jedla, ktoré môžu spôsobovať alergiu, atď, som si takmer istý, že to alergia nie je a nie je to ani nič infekčné, pretože to mám v domácnosti sám. Najviac sa mi uľaví po studenej, až ľadovej, sprche. Stretol sa už niekto s niečím podobným? Vopred ďakujem za akúkoľvek odpoveď, prajem ešte pekný deň.

Omen

Píšeš: "...som si takmer istý, že to alergia nie je...", no ja ťa musím vyviesť z omylu - so 100% to ALERGIA je !!!

Bob1na

Tak fotografie z nejakého dôvodu nejdú priložiť, skúsim ešte potom cez Pc , ešte dodám, že v rodine nemal nikto žiadne kožné ochorenia, žiadna psoriáza ani nič podobné a ani neberiem žiadne lieky.