Menštruácia a šport

Príspevok v téme: Menštruácia a šport
Dadadadis

Dobrý deň, mám 14 a hrám tenis. Je mi to dosť nepríjemné keď mám práve vtedy krámy. Zatiaľ nosím vložky, tampóny som nikdy nemala ani ešte nechcem. Chcela som sa opýtať či je to blbé behať hodinu s vložkou alebo či môžem pretiecť alebo si mám dať dve. Nechcem aby mi vložky aj bolo vidno tak prosím napíšte svoj názor Ďakujem.

akinom007

Xdxd/ ano kalisok je dorba vec ale pochybujem ze by to dokazala zaviezt ....chce to dlhy trening a s osobnej skusenosti mozem povedat ze som mala problem aj s tamponmi az do prveho styku...potom to uz slo jedna radost

olivara

to je dobra vec ale neviem ci uplne vhodna uz pre tak mlade dievca, myslim, ze by este nevedela poriadne co s tym

akinom007

Lola225/ veruze stane.... dvoje nohavicky su nepohohodlnne..otrasny pocit..." sparena" cela vagina aj okolie.... a sport s vlozkou ( pouzivam always( v zivote som nic ine nekupila...ale zial nejde to....doslova stehna krvave...zadok j chrbat ... napisala som to nechutne ale po pravde tak ako je....
jednoznacne tapony plus intimka na sport, alebo kalisok, ale zalezi od intenzity menstruacie..druha vec ja vlastne ani nemozem sportovat v case menstruacie....skusila som viac x no nejde to zacnu mi ukrutne bolesti a krvacanie sa etse zosili sportom, pohybom

Lola225

Ahoj, chápem, že ti je to nepríjemné. Je na tebe čo používaš. Používaj to, čo tebe vyhovuje :) Môžeš používať aj tampóny, ak sú ti nepríjemné vložky. Inak si nemyslím, že by bolo čudné behať s vložkou alebo tak, ja tiež bežne športujem s vložkou :) Ide o to, čo je tebe pohodlné. Ak by si sa veľmi bála, že pretečieš, môžeš si dať aj dvoje nohavičky, no ak máš kvalitnú vložku a pravidelne si vložky vymieňaš tak sa ti to asi nestane.

sihkira

zalezi od toho aku silnu menstruaciu mavas ale myslim, ze hodinu by ti mala vydrzat kazda vlozka, poripade si mozes pre istotu davat tie hrubsie co sa davaju na noc

Fernetka

Daj si to co ti vyhovuje, si mlada tampony nechces- ok ale s dvoma vlozkami sa zblaznis? to je nepohodlnne a neprijemene. Neni jednoduhsie si dat jednu nocnu? ako kravina v podobe lepenia dvoch? aj tak si to v reale neviem v nohavickach ani predstavit