Bolesti kolien

Príspevok v téme: Bolesti kolien
olivkalivka

Ahojte, prosim o radu..
Pred mesiacom a pol som sa rozhodla zacat behavat, nie po asfalte ale po rovine a trave.
Behavala som iba 3tyzdne nakolko ma pri poslednom behu zacali boliet obe kolena a opuchli.
Nakupila som si rozne maste, naplaste, davala lad ale nic nepomahalo. Po 2tyzdnoch samoliecby a oddychoveho rezimu sa nic nezmenilo. Sla som na ortopediu a lekar povedal, ze je to iba presilene a voda tam nie je. Dal mi protizapalove lieky od bolesti a klbovu vyzivu. Do 5tich dni som citila zlepsenie, pri chodzi ma kolena uz neboleli ale boli stale opuchnute... Bolo mi uz vsak dlho doma, lebo som uz 3tyzdne iba sedela doma a tak som sa sla prejst na vzduch, aj to iba 1km v utorok. Odvtedy nemozem chodit lebo sa mi bolest vratila. Mal niekto podobny problem? Som z toho uz zufala... Dakujem

Robko87

Ja som mal podobny problem a pomohla mi pravidelna rozcvicka a natieranie thajskou mastou muay muay.sk mozno by to pomohlo aj Vam.

chryzantenka

mne dost pukalo v kolene aj pri chodzi, vyskusala som viac doplnkov a nakoniec mi prestalo po kolagene, konkretne beriem tento amitamin® Collagen System je v prasku cca do mesiaca mi to prestalo

MMMA

Pozor, tento príspevok je od používateľa, ktorý často do diskusie vkladá obchodné ponuky.

Ahoj, vyskúšaj konopnú masť, pomáha proti bolesti ( aj zápalom ). Pozri ozopa.sk

olivkalivka

Dakujem vam obom pekne za info.
Prosim a ako si chodila 3mesiace s tym klbom? To si iba lezala a sedela aby sa zregenerovali? Alebo si chodila menej... Ako to u teba prebiehalo....

ahjajjaj

mala som podobné problémy, ale nie s kolenami, ale bedrovými kĺbmi. Od presilenia (chôdza po schodoch) mi opuchol jeden bedrový kĺb, a keďže som si ho šetrila, a pokúšala sa ho nahrádzať tým druhým, tak sa zapálil a opuchol aj ten. Dostala som tabletky Prubeven. Zlepšenie prišlo veľmi rýchlo, ale to ešte neznamenalo, že by som zvládala bez bolesti chodiť. Treba tomu dať minimálne také 3 mesiace, a dovtedy liek užívať. Teda kolagén a glukosamin. Alebo Prubeven a k tomu si dokúpiť kolagén.

me_myself

Vyskusaj Collalloc. Do mesiaca by da ti stav mohol zlepsit. Samozrejme si najdi namiesto behu menej zatazujuci sport. Ak bolest neustupi, treba magneticku rezonanciu.