prosím pomoc !

Príspevok v téme: prosím pomoc !
anonyyyyyym

Dobrý deň už približne 6 dni mam hrozne bolesti pri prehltavani slín, vody a jedla. Vystreľuje mi to až do ucha a nemôžem večer ani spat, celé dni sliny musim vypluvat a keď sa musim napiť alebo zjesť piskotu (rozmocenu) tak to je utrpenie. Včera som bola u doktora ten mi povedal že mam silnú hnisavú angínu naozaj moc zapálenú aj pravú mandľu mam veľmi napuchnutú.... Dal mi antibiotiká penbene a mam kloktat salviovy caj. Neviete kedy by mi to už mohlo prejst alebo aspoň ustúpiť bolesti? Toto je fakt hrozne

ahjajjaj

Okrem antibiotík, zvýšeného príjmu tekutín a oddychu, odporúčam zaviazať si hrdlo šatkami. Namočíš si handru, či veľkú vreckovku do studenej vody, priložíš si na boľavú mandľu a celé si previažeš suchou šatkou. Od studeného obkladu sa Ti zmiernia bolesti a navyše to pomáha aj mandli, aby sa zmiernil opuch.

llnzzda

och, to si viem predstaviť aké máš bolesti. tiež mávam také hnusné angíny a to je niečo strašné. ale antibiotiká ti zaberú a hneď ti bude lepšie, uvidíš. prajem skoré uzdravenie

Chrisiana

sa čudujem, že si tak dlho vydržal. no antibiotiká zaberú tak do 3 dní, takže môžeš počítať, že tak nejako